1. 1.
    cebinde 1 tlsi kalmış bir üniversite öğrencisi. maddi sıkıntılardan dolayı intihar etti.

sibel ünli

sibel ünli
    33 -5 ... sevgikelebegi
  2. 2.
    inşallah doğru değildir. Böyle hayatlar bu kadar kolay ziyan olmamalı.
    7 -2 ... serdarsl06
  3. 3.
    Ariyi yalnız bıraktın. Allah rahmet eylesin...
    sibel ünli
    11 -1 ... bu ne bilimsizliktir
  4. 4.
    Allah rahmet eylesin çok üzüldüm. inşallah hep imkanım olur ve inşallah yardıma ihtiyacı olanlar hep bana denk gelir.
    7 -1 ... new kid on the block
  5. 5.
    Kalbimi paramparça etmiştir gidişiyle. Tanımam. Yazık ki tanımam. Ama bir kişi bir kadın değil binlercesinden biri. Dile kolay muhtaç insanlara akıl vermek, arkasından yine hıyar hıyar konuşan kötücül bir güruh ot gibi bitmiş elbette...

Yanarım yanarım da şuna yanarım, Son on yıldır, bazen işsizken dahi, çevremdeki öğrenciler şu kızın nihayetini yaşamasınlar diye didiniyorum. Bir dönem sahip olduğum şeylerden suçluluk duymaya bile başladım. Okyanusta su damlası bile değiliz işte, tam bak kaç kişiye faydam oldu derken birilerine el uzatamıyoruz, sesini duyamıyoruz.
    16 -1 ... antimatter
  6. 6.
    ben artık dayanamıyorum bu intihar haberlerine çok üzülüyorum. allah rahmet eylesin gayet de güzel yüzlüymüş seni çirkin bulanlar utansın sibel...
    11 -4 ... bluerain
  7. 7.
    Twitter arama kısmına from:@kibele1903 ari yazdığınızda bu kızdaki ari takıntısını görebilirsiniz.

Bu kız oyuncak ayısına da kedisine de "ari" diyor. Bir de ari barokas diye biri var. Duman grubunun bas gitaristiymiş bu ari. Sanırım bu kız bu ari'ye platonik aşıkmış, öyle görünüyor. Son tweet'i zaten "ari'ye ulaşmaya çalıştım olmadı bu son denememdi" imiş. Ari kedisi veya oyuncak ayısı olamaz yani.

intihar etme nedeni ekonomik sorunları veya 5 gün önce söylenmiş kızın tipini aşağılayan bir mesaj olmayabilir. Sevdiğine ulaşamadığı için intihar etmiş olabilir yani. O kişide anlaşılan bu ari barokas.
    sibel ünli
    sibel ünli

Edit: ari'ye burada ex'im demiş. Bu ari anlaşılan eski sevgilisiydi ve ona ulaşamayınca bu kız intihar etti:
    sibel ünli
    2 -5 ... yabba dabba doo
  8. 8.
    depresyonun kiralini yasıyorum defalarca eşikten döndüm ekonomik sıkıntı var atalar ne diyor ayağını yorganına göre uzat, ha sen uzatiyormusun de kısmen, yav arkadaş kediye kum alaçam para yok paranın gelmesine 4 gün var faturalar günü geçti, ne yapayım kendi uçarı kaçarı harcamalarından kapitalist düzenimi sorgulayım, devleti yönetenimi aşağılayayım ebeveynlerime mi isyan edeyim
    yoksa balkona çıkıp 12 den aşağıya kendimi mi bırakayım yoksa arka arkaya bi xanax bi lilika mi atayım.
    8 -13 ... evrenseldusunce
  9. 9.
    Halk bu şekilde yaşarken lale ekenler, zakkum biçer. Yazıklar olsun size!
    1 ... illidan
  10. 10.
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun Allah affetsin.
    2 ... simgesimge2019