bugün

rtükün anında müdahale etmesi gereken adiliktir.

arkadaşlar internetten falan izlenebilecek mi? yardım lütfen.
uydu olmayınca karasal yayından, 10 liralık antenle cam gibi izlenebiliyor maç, fakirliğin gözünü seveyim.

zenginler ölsün karasal yayından selamlar.
ana avrat sövmeme neden olmuştur. ulan o kadar mısır patlattık küçük ağa mı izleyeceğiz.

çözebilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.
Şu an Uydudan rahatlıkla izlene biliyor. Uydunuzda ibnelik olabilir.
dsmarttan da izleniyor.
(bkz: biss key)
sözlük yazarlarının çok abarttığı adiliktir. şimdi bizim milli takım dünyanın en iyi takımı ya show tvde dünyada yayın yapan en büyük kanal biz izlemesekte tüm dünya izliyor ya bu maçı. izlandada avrupanın önde gelen takımlarından olduğundan 72 millete yayınlanıyor bu maç türkiyedeki fakir fukaraya taraftarada ihtiyaç yok o yüzden şifrelediler.
milli maçta yapılan ibneliktir. arkadaşlar internetten kasıyor. sınırsız ve hızlı oldugu halde.
Kardeş adilik demişsin ama bu bildiğin orospu çocukluğu.
d smart da vermiyor dedirtendir. ulan yavşak zamanında söyle böyle olacağını da bizde ona göre önlemimiz alalım. büyük onursuzluktur.

edit li not: entryi yazdıktan 10 saniye sonra yayın gelmiştir. demek ki ağır konuşmak lazım. bu arada izlanda 1-0 öne geçti.
d smart ta çatır cutur izlenendir. beyler gelin ev müsait insanlık ölmedi.
düzeldi beyler.
an itibariyle açılmıştır.
digiturk aldigima pisman olmadigim andir 1- 0 yenilmemiz de olmasa iyi olucak.
emanulle yayınlarlardı zamanında bunlar kırmızı noktayla. onun da en güzel yerlerini keserlerdi. kadınla adam öpüşmeye başlıyor, memeyi az ucundan görüyoz. sonra ne olduğunu anlayamadan bir bakıyoruz adam donları topluyor. on altı yaşına kadar seksi meme ellemek sandım lan bunların yüzünden. pis adiler noolcak. hıh.
güncel Önemli Başlıklar