bugün

haberciliği, ota, boka sağdan soldan arakladıkları soundtrack müzikleri fon yapmak sanan yurdum tv kanallarından biri. hayır insanı filmlerden soğutuyor *bneler.
terminator 2
pirates of the caribbean
titanic
braveheart
matrix
vs
aklını terör haberi ile bozmuş kanal. bu nasıl ana haber bülteni anlaşılır değil. her ün ilk 5 haber terör, pkk, doğu sorunu, vs. yazık çok yazık.
kimi zaman korcan karar'ın akıcı türkçesiyle sunulan haber bülteni.
gecekondu yıkımında arıların gazetecilere saldırmasını "dehşet görüntüler" gibi sunan haber bülteni. gülsem mi ağlasam mı bilemedim.
ezelden bahsederken ramiz dayı'nın özlü sözüne alt yazı koyarak tuncel kurtiz'e edilebilecek hakaretlerden en büyüğünü etmiştir an itibariyle.
filmi izlemedim ama amelie nin soundtrack ını dinlerken her ne hikmetse show tv ana haber geldi.
haber yayınlarında fon müzik olarak sağ klik>çalma listesine ekle yapmışlar sanırsam.
bu ne lan. neredeyse dinlediğim her parça haber yayınında kullanılmış resmen.
ekşi sözlük 2009 yılının en beğenilen entrylerinde 7. sırayı kapan entry nin konusu olan ana haber bültenidir. http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=17657463
90'lardaki jenerik müzikleriyle çocukken psikopat olmama vesile olmuşluğu vardır. yeni yeni atıyorum üzerimden.
şu sıralar arka plan müziği olarak modern warfare 2 den exodus / boneyard flyby ı kullanmaktadır.
haber formatından çok magazin programları formatıyla, şaşırmış haber kuşağıdır.
spiker ablam sıçtı sanki biraz önce.

köpeğine işkence eden bir adamın haberinden sonra
--spoiler--
- söylediğine göre köpeği ısırdığı için bunu yapıyormuş bana kalırsa az bile yapıyor!!
--spoiler--
ne dedi ki şimdi bu?!

not: köpeğe dedi sanki bunu ama öyle anlaşılmadı bacımın sözü. hayırlısı.
an itibariyle dünya yumurta günün de dünyanın en büyük omleti haberini veren ana haber bültenidir.
Haber bültenliginden çıkmış Haberden başka herşeyi yapan bir haber bülteni..
(bkz: show tv yalan haber)
(bkz: işte o içler acısı görüntüler)
bu akşam ''öğrenci hayatı''nı haber yaparken eskişehir'deki kız öğrenciler başlığını kullanan şey. saçmsapan bir şeyi haber yaptıkları yetmiyormuş gibi bir de bu haber başlığını kullanmaları neden bahsi geçen haberi yaptıklarının kanıtı. tüm bunlara maruz kalmaksa gerçekten kötüydü. hele habere malzeme olup öğrenci evlerini tüm türkiye'ye açan kızlara da allah ayrı bi akıl fikir versin.
saçma sapan ve gereksiz "dizi haber" bölümleri yapılan ana haber bülteni.
it kopuk kedi köpek haberleriyle ünlüdür. nerede bir ahlaksızlık, bir adam öldürme, bir cinayet, bir vahşet haberi varsa buradadır. ayrıca show tv, evimde izlenmesini kesinlikle yasaklamış olduğum kanaldır, izlendiği takdirde televizyonu camdan aşağı atacağımı bildirmiş olmama rağmen bir keresinde izlendiğini yakaladığımda televizyonu camdan aşağıya atmışımdır.
haberciliğin bokunu çıkarmışlardır.

hadise şöyle:

bir kafede yaşanan patlama anının güvenlik kamerası kayıtlarını yayınlıyorlar. görüntüde ayakları protez olan yaşlı bir adam, o karmaşada yere düşüyor, kalkamıyor. diğer herkes kaçıyor. kaçanlardan bir tanesi geri dönüp masanın üzerinde unuttuğu çantasını alıyor, çıkıyor. yerde kıvranan adama bakmıyor bile. kimse dönüp adamı kurtarmayınca adam çok kötü bir şekilde can veriyor. ve haber sonlandırılıyor. haberin teması, ''insanlık ne hallere düştü?'' gibisinden bir şeyler. ali kırca'da, ağlamaklı gözlerle olayı kınıyor.

buraya kadar, '' ne iç acıtan bir haber, insanlar görmeli bunu.'' diyorsun kendi kendine.

yanlış hatırlamıyorsam, ya haberin tam arkasından ya da birkaç dakika sonra aynı ali kırca, ''muhteşem yüzyıl'da hürrem'in hamile olduğu ortaya çıktı.'' diyerek başka bir haberi sunuyor.

anlatmak istediğim şey şöyle:

ulan nasıl bu kadar duygusuz, nasıl bu kadar ruhsuz, nasıl bu kadar reyting düşkünü olabiliyorsunuz anlamıyorum, anlayamıyorum.

hadi diyelim ki bahsettiğim bu oldukça üzüntü veren olay hiç olmadı dolayısıyla haberi de yayınlanmadı. dizi reklamlarının ana haber bültenlerinde ne işi var? bu kadar mı düştünüz?

yuh size, yuh!
ali kırca'nın bültenin başından bu yana muhteşem yüzyıl dizisini diline doladığı yayın. la yürü.
eğer ben yanlış duymadıysam yarın transformers 3 geliyor dedi.
Bugün Suat Kılıç'ın kazası için şöyle bir manşet hazırlayan haber bülteni:

SUAT kılıç ölümden döndü!!!

Adamın burnu bile kanamadı ancak çarptıkları arabanın şoförü hayatını kaybetti. Hay ben sizin haber anlayışınızı...
bir zamanlar burada hep "şirin bir tayla filin dostluğu" tarzında haber yapan bir hanım kızımız vardı. her gün istisnasız böyle haberler yapardı. ne oldu ki ona?
(bkz: balık fetişisti türk medyası)
Allahtan başka kanallar varda buna kalmadık.
güncel Önemli Başlıklar