1. 1.
    türkiye nin saygın(!) televizyon kanallarından olan show tv nin show haber kolunun chp propangandalığını yapmasıdır. çok dandirik bir olaydır aslında. haber dediğin tarafsız olacak azizim.

ama seviyorum ben show haberi. adamlar üşenmeyip anket felan yapıyolar sokakta, ne bileyim referandum sonuçlarını felan tahmin etmeye çalışıyorlar...

ailecek severek izliyoruz...
    1 -9 ... entry baronu
  2. 2.
    yapıyorsa ne güzel. neredeyse bütün kanalların hatta devlet televizyonu trt nin dahi akp propagandası yapması, bazılarına zorla yaptırılması yanında böyle bir kaç kanal kaldıysa ne güzel.

edit: bulunduğum ildeki yerel televizyon kanalının kapısına dahi akp nin kuyruğuna bastığı için mühür vurulmuştur. daha ne kadar basın özgürlüğünü ortadan kaldırabilirlerdi ki?
    6 -4 ... durden
  3. 3.
    yazar burada propagandalık adında bir kelimeyi türkçemize katmış. tebrik ediyoruz.
    4 ... yanlis hata
  4. 4.
    stv haberin yıllardan beri akp propagandası yaptığı gerçeğini göz önünde bulundurursak, hiç de anormal olmayan bir durumdur.

edit: gelen eksi oylara bakacak olursak, şakirtler de boş durmuyorlar maşallah. verin eksileri. koçlarım benim.*
    6 -1 ... yazacakyeriolmayan
  5. 5.
    atv var efendim sen akplisin madem onu izle.satılmış kanalın satılmış izleyici kitlesi.
    4 ... bize musade gec oldu
  6. 6.
    atv, samanyolu grubunun tamamı, kanal 7, ülke, kanal 24, trt (tüm kanallarıyla) akp propagandası yaparken sesi soluğu çıkmayan tarafsızlık abidelerinin canını yakan durumdur. bu seçimden sonra da karamehmet'i bitirir kanallarını malum gruba krediyle satarsanız olur biter.
    3 -1 ... editor
  7. 7.
    "ntv, atv, trt, samanyolu... gibi bir çok adi, yandaş, şerefsiz kanalın, akepe propogandası yapması yanında, tek kanal olarak show tv'nin chp propogandası yapması çok fazla göze batmaz." diye düşünüyorum.
    3 -1 ... koministimam
  8. 8.
    akıllara "propagandalık ne mnskim?" sorusunu getiren olaydır.
    ... thezombiehunter
  9. 9.
    herkes akp nin propogandasını yapcak değil ya zoruna gitmesin.
    ... amaterasu