bugün

1 dolar ol da bizi kurtar bu hayattan.
trol coindir elon musk her an twet atıp yükseltebilir.
0.000003000. iken, 20 milyon adet alıp kaybetmeyi göze alacak kadar kenara attığım koin. isterse sıfırlansın umrumda değil. Tek bildiğim, bu coinde bir puştluk var onu seziyorum, iyi veya kötü. Ya çok iyi yerlere gelecek ya da dibi boylayacak. Yüklü miktar girip kendinizi ve hayatınızı riske atmayın, panik yapıp da, satmayın derim. Ben Sonuna kadar hodl diyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.
Amacı ne çözemedim sanırsam sıfırlanana kadar düşmeye devam edecek ve eksiye geçip coin sahiplerini borçlandıracaklar.
seneye bugünlerde 50 cent veya 1 dolar olur inşallah.
Bu kadar yaşanandan sonra hala sanal para almayın bir zahmet.
aslinda dun itibariyle tum guvenirligini kaybetmesi gereken coin. bu adamlar arzin yarisini vitalikin burned walletina yolladik diye belirtmislerdi. dolayisiyla da kimsenin aklinda bu konuda soru isareti yoktu, ama adam dun cikardi yolladi. ve yolladigi elindekinin cok ufak bir miktari. nereden bilebiliriz su an benzer seyler yapmayacagini? herkes kendi kararini versin tabii ama bence shibadan buyuk beklentilere girmemek lazim artik. x2 x3 zaten dunku olay oncesinde de olabilecek bir seydi. daha fazlasi zor gibi geliyor bana. Hype kesinlikle kaybolmus gorunuyor.
yarra yemişti dün,umarım birkaç ay içinde 3-5x yapar.
görsel
10 dolarlık aldım. gate.io'dan alsaymışım daha karlı olurdu. 300 küsür tane var dursun köşede.
10 gun icinde 110$ atip 2200$ ile ciktigim altcoin. ilk shitcoin tecrubemdi, ilerisi icin umut verdi.
Götü kaşınanlar için bir başka adres.
işin içinde ethereum'un kurucusu vitalik buterin'in olduğu sanal para.

aha bu da kanıtı. kendi sitesinden ekran görüntüsü.
görsel
14:00 itibariyle binance borsasına girdi.
1-2 milyon tane alın.
ileride belki artar.

yatırım tavsiyesi değildir. *
shiba inu doge 'un yan sanayi coini , elon buna da ara ara yeşil ışık yakıyor sanki....milyon milyon toplandı her yerde.....yaşasın hype swh...

edit 28.10.2021 : bugün itibari ile ciddi miktar sattığım, sadece 2milyon adet bıraktığım coindir. 1 adet shiba inu satın almam farz oldu. teşekkür ettiğim projedir.
artık buradan sonra ne olacağını bilirim diyenin alnını karışlayınız derim.
30.04.2021 itibariyle %30-40 bandında yükseldi.anlık fiyatı $0,000001800'lerde 3 günde %50'lik bir yükselme gösterdi.
onun isimde bir gariplik yok mu lan.. koyun koin der gibi bir iki harfle sıyırmış geçmiş.
Şu anki fiyatıyla falan çok ucuz durumda olan bir coindir. 0,000001200$ seviyelerinde'dir.494 milyon adet aldım 1 sene unuttum.Bakalım seneye hangi seviyeye gelmiş olacak
güncel Önemli Başlıklar