bugün

galatasaray'in basarili defans oyuncusu servet cetin'in demeci. vakti zamaninda fenerbahce'de forma giyerken oynanan milan macinda 4 gol atan sheva ile yeniden karsilasmak istiyormus. aciklamasina gore aslinda servet Gilardinho'yu tutuyormus ama basina kalmis...

http://www.tumspor.com/ha...lasmak-istiyorumVIDEO.php
fenerbahçe'nin bu sezon andriy shevchenko'u almasıyla ilk gs maçında gerçekleşecek istek.
(bkz: acı yok)
tavşan dağ ilişkisidir!

- yıllar önce madara ettiğin, fakir ama gururlu, sümüklü ama süslü bir stoper vardı hani?!
- tanıyamadım!
- hani kadıköy?
- kadıköy?
- istanbul istanbul?!
- oo istanbul! güzel şehir. rakı, boğaz..
- lan şampiyonlar ligi?!
- milan-liverpool finalini diyorsun?!
- allahım sabır ver! fenerbahçe-milan maçını diyorum?!
- milan alır!
(bkz: alismis kudurmustan beterdir)
bacak arasına çuval diktiren milli futbolcumuzun hınzır fikridir .
servet çetin'in, sheva'nın bacaklarını eline vermesi ile sonuçlanacak istektir. bu nedenle tehlikelidir, olmamalıdır.
(bkz: allah ım yarattın bari takip et!)
servet çetin'in son karşılaşmalarında sheva'dan imza almayı unutması üzerine yeniden karşılaşmak istemesidir.
Sheva da verdiği demeçte Servet ile bir maçta daha karşılaşmak isterim demiş. Yahu böyle demeçler verince yücelmiyor tam tersine düşüyorsunuz. Sheva adını bile hatırlamıyordur senin. Önce bir işine bak. Ondan sonra meydan okursun.
forma değişmek için olsa gerek. aşağılık kompleksi genel hastalığımızdır ama burada bir realite var.
servet'in içindeki gizli mazoşisti görmemize sebebiyet vermiştir.

(bkz: acıdan geçmeyen servet biraz eksiktir)
demek ki tadı damağında kalmış servetin. ilk aşkını hala unutamamış, uykusuz geceler de onun hayalini kurmuş hep. çok duygusal milletiz vesselam.
servet in bu kez şevayı madara etmesi muhtemeldir. nitekim ne servet o günkü servet nede şeva o günkü şevadır.
bunu duyan kaleci yaşar'da linekeer'le karsılaşmak istiyordur kanımca.
kırıcı tim servet'in shevchenko'yu yok etme planının bir parçasıdır.
seni istiyorum sikeyçenko bu batman maskemle seni bu sefer yeniceğim güç bende artık
(bkz: ayıboğan servet)
bir karşı takımın fb taraftarına dalga amaçlı kullanmış olduğu tabir. sarf ettiği cümle.
(bkz: doymadım doyamadım)
büyük takımlar hazırlık karşılaşmalarında genelde küçük takımlarla eşleştiğinden olabilecek hadisedir. özellikle galatasarayın şu anki durumu göz önüne alındığında olmaması için hiç bir engel yoktur.
bende maradona ile karşılaşmak istiyorum.

adamın kariyeri bitti bitecek eski halinden eser yok tabi bende isterim.
yüce rabbim kime vereceğini biliyor. allah korumuş paşamı.
murat erdoğan veron bana benziyor dedikten sonra bursaspor şampiyonlar ligi gruplarında real madrid'i rakip olarak istedikten sonra servet beyler'de şeva reyis ile tekrar karşılaşmak istediğini söylemesine alıştık artık diyorum ama şunuda eklemek gerekir ki servet dikkat et bari şevayı gene döndürme.
ben de messinin 40 sene sonraki haliyle karşılaşmak istiyorum.
O adam eskı kurttur ve eskı alışkanlıklarını unutmamıstır. Yanı her an çakabılme kapasıtesı olan bırıdır.
güncel Önemli Başlıklar