bugün

steelheart versiyonu yürekleri parçalar. insanın içinden geçer. eski sevgilinizin nasıl içinizden geçip gittiğini notalarla çok güzel anlatır.
Unuttum ben bu sarkıyı, dinlemeyeli ne kadar da olmus. Hani sevdigin birinin hatırasına rastlarsın da... öyle iste.
Tam da karanlıga gözleri dikip, loopa alınacak sarkı.
Şarkıyı solo dinlerken orgazm oluyorum - Stellhart- She's gone.
(bkz: steelheart) ın nacizane parçalarından biridir. bir ara sevgilisinden ayrılan bunu dinleyip içiyordu. şarkı şarkı değil umumi hela* kapısı gibi olmuştu lan her gelen duygularını bir miktar sıçıyordu. düşün yani, her taraf bombok.
she gitti ama gelmedi.
su an agzima sicmakta olan sarkidir. eskilerden, vazgecilemeyenlerden.
Steelheart'ın can alıcı parçalarındandır. Gece dinlenmemesi tavsiye edilir.
(bkz: ain t no sunshine when she s gone).
ing. senin yavru ceylan gitti be abim.
şimdi dinlenmesi gereken parça.
Şarap döktüm geceye, She's Gone yağdı, Sigaram ıslandı.
Türk içgüdülerinden "damar müzik" anabaşlığına girdiğindenmidir bilinmez*; alkol kullanımını %200, sigara tüketimini %150 arttıran parçadır.
akil desen jack sayesinde tanışma şerefine eriştiğim über aşk şarkısı. ilk tepkim "amıma koydun jack" olmuştur, o derece.
(bkz: gitme demedim mi derdo)

şaka bir yana, oyle bir icine isler ki parca, ic organlarin bile yanar. sarki bitince; "siktir et mike abi sana kiz mi yok" diye sarilasin gelir.
steelheart olanı "adamı yıkan parçalar" sıralamasında hatırı sayılır bir derece alacak parçadır. Nedense vokalin dik çıkışlar yaptığı yerleri değilde usul usul "she's gone..." Yakarışını gösterdiği kısma hayran olmuşumdur ama kesinlikle parçanın hiç bir kısmına laf edilemeZ tabiikide.
mike matijevic bu şarkıyı hangi kadına bu şekilde söylemiş de o kadın onu terkedebilmiştir şaştığımdır.
muhteşem steelheart şarkısı. mike matijevic öyle bir söyler ki, ezilir büzülürsünüz, sesiyle kaskatı eder sizi. şahane bir balladdır. hiç affetmez, ağlatır.
bağıra bağıra söylemek istenilen ama sadece dinlemekle yetindiğimiz harika eser. Ağlatır, adamın amına kor.
Şen şakrak bir anında ufacık bir parçasını duysan moda girersin bir sigara yakarsın. Öyle bir parçadır.
amımıza koyan parçadır.
dolu bir şarkı. hem müzikal anlamda hem sözleri bakımından... adı üstünde ya; o gitti...
bu şarkının hakkını verebilmek için, sevdiğinden ayrılmak şart!
Metal Ballads seçkilerinde mutlaka yer alan; gece, bira, şehrin ışıkları ve sigarayla çok iyi giden bir steelheart parçası...
steelheart' ın insanın içini acıtan şarkısıdır.
eski sevgiliye tekrar tekrar aşık olma nedeni olan şarkıdır. tüyleri diken diken eder, ağlatır bazen.