bugün

Yaraktır afedersin..
40 yıllık spoiler katili ve format seviciyim böylesini ben bile yapamadım.

bizi geren derttir.
türkiye'de olsa 10 kere hamile kalmıştı.
Ergen debbie hiç de sevilmedi. Son sezon herkes gibi seni de çok değiştirdi debbie gallagher.
aslında çok masumane derlerdir.

kız büyüyor ne bekliyordunuz.

bence debbie yaşıtlarında şansını denemeli. *
kesinlikle turkiye'de olsa, sorun etmesine gerek kalmayacak olan derttir.

13 yasindaki kizin "derdine" derman olacak abiler bulunabilir kolaylikla. pis pedofililerle dolu etraf. dizi belki de bu noktaya da parmak basmistir. kim bilir...
Geçen sene de söylediğim gibi; yaraktır.

Son bölümde sıkıntıları bitti gerçi..
13 yaşındaki kızın derdi yarrak olup umduğunu 20 yaşındaki bir çocukta bulmuştur. 13 yaşında bakireliğini bozmaya bunun kadar hevesli birini görmedim.
Bir bu iki de shelia jackson kadar itici bir karakter görmedim.
Orospu olmak.
Kafayi yemis kizdir gecen bolum kendini ifa ettirmistir sarhos ettigi bir erkekle ertesi sabah erkek onu terktmstr.... gay abisi alkolik babasi ve sartli tahliye edilmis ablasi hirsz kardesiyle ayni evde yasamaktadir ....
(bkz: derdini sikeyim butonunu sikeyim butonu)
kimi örnek alacağına doğru karar veremeyecek yaştadır, dolayısı ile ablası, (bkz: fiona gallagher) olur kendisi, gibi bir sürtük olmak istemektedir.
anlamadığım derttir. 4 sezondur izliyorum anlamadım. işin kötüsü dertleri kötü yöne doğru gidiyo.

(bkz: derdini sikeyim)
Hep ablası ablası.
bu diziyi hiç izlemedim ama lips diye birinin adını hatırlıyorum. bir dizide, hiç izlemeyenin bile adını duyduğu karakter varsa o dizi iyidir.

speşıl not: derdi neymiş bilmiyorum bu arada, shameless için bir entry gireyim dedim.
--spoiler--
ilerleyen bölümlerde hamile kalacaktır zaten. zira doğum kontrol hapına başladığı gün ilişki girişiminde bulundu. doktor hapı verirken 48 saatten önce ilişkin olacaksa farklı yollarla korun demişti. oysa kızımız prezife gerek yok hap kullanıyorum deyip direk mevzuya girdi
--spoiler--
Psikopat bir aileye doğmak.
sezonlar bittikce dahada boka sarmasıdır.
lütfen artık kendine gel debbie.
beynine yeterli oksijen gitmemesidir. öyle bir ailede doğup büyümek ve üstüne hala bu kadar saçma sapan bize zekaya sahip olmak neresinden bakarsan bak dizi karakteri bile olsa absürd.