1. 1.
  türkiye yi 2007 eurovision şarkı yarışmasında temsil edecek şarkı.
  ... pilotmont
 2. 2.
  "it" türkçe anlamında kullanıldıysa homojen bir şarkı ismi olmuş. yok ingilizce ise üçün birini almışız.
  18 -4 ... arjen robben
 3. 3.
  anLam veremediğim cümLemsi.. bunun gibi 3. sınıf bir şarkıyLa bir yerLere geLmemizin imkanı yok.. niye ingiLizce sözLü bir şarkıda "şekerim" diye bir türkçe Laf geçiyor?.. niye bu kadar 3. sınıf bir müzik organizasyonunu önemsiyoruz?..

  nasıL, neden ve niçin gibi soruLar sordum kendime.. kendime sordum ne yazık ki.. yanımda kenan doğulu oLsaydı ona soracaktım..

  (bkz: hop rinnayı rinnayı türkçe aLdı babayı)
  (bkz: ne Lan bu hiç komik değil)
  10 -3 ... tucimania
 4. 4.
  http://www.trt.com.tr/www...m.aspx?hid=169734&k=6
  ... 4ever pvd
 5. 5.
  bu shake it kismi biraz tanidik geldi sanki diyerek tepki verilebilmesi olasi sey. ****
  1 -1 ... sydera
 6. 6.
  Kenan Doğulu'nun Türkiye'yi Eurovision Şarkı Yarışması'nda temsil edeceği parça.
  2 ... free zone
 7. 7.
  pantolonunu sevdim çıkar onu bebeğim diye devam eden şarkı sözü. *

  dinledikten sonra gelen yorum editi: ismail yk yapsa bu kadar yapardı. yazık verilen o paralara.
  8 -1 ... mmtyvs
 8. 8.
  ankara'nın kelli felli adamlarından oluşan "seçiçi kurul"un yoğun uğraşlar ve toplantılar sonunda seçtiği eurovision şarkısı. komik olan şarkı seçimindeki ciddiyet mi, yoksa seçimin sonucu mu bilemiyorum, ama şarkının kamuoyuna açıklanacağı o büyük günü beklemeden, sadece şarkı ismine bakarak, yarışmada birinci olması temennimi dile getiriyorum.

  belki ismi "shake it up şekerim" olan bir şarkıyla birincisi olduğumuz bir yarışmanın önemini kavrarız o zaman. umutsuz hastalığımız çare bulur ve bugüne kadar hiçbir ülkenin vermediği ve vermeyeceği değeri verdiğimizi anlamayan eurovision organizasyonu gereken dersi alır bundan.

  bir süredir gündemi işgal eden dil konusuna ise hiç değinesim yok. türkçe'yi çoktan geçmişiz ve ingilizceyi katletmeye başlamısız nicedir. ne söylense boş. bekleyelim ve görelim: sahnede bilmem hangi modern altyapılar türk motifleriyle bir kez daha süslenirken yine "sentez" diyecekler ve başka tuhaf sözler..taklitçilik, anlamsız özentiler, bir türlü aşılamayan kompleksler hak getire!..
  3 ... yolcu
 9. 9.
  bence şarkıyı star ajdar'a yazdırdı bu kenan. sonra üstüne yattı şarkının. tabi adam biliyor ajdar'ın ne yapsa tutacağını.
  1 ... hakanimsi
 10. 10.
  (bkz: eurovision a ajdar katılsın kampanyası)
  5 -1 ... to madeira