bugün

maalesef yaptığım bir şeydir. o kadar da millet ekonomiden şikayetçiydi sözümona ama akp hâlâ bayağı bir oy almış yine de. kim kazanırsa ona göre konuşayım yarın tam belli olunca. chp kazanırsa iyi. demek ki halkın yarısı chp'li yarısı akp'li gibi bir şey.
hiçbir zaman yapamadığım şey. istesem de olmuyor. ben sessiz kalıyorum herkes siyaset yaparken.
Bizi neden 2021-2022 de bırakmadınız.
Milletin derdini dinlemek zorundamıyız aq.
Ülke mal dolu amk. Aklı olan bu ülkede mehmet ali erbil gibi sikinin dikine yaşar.
Her seçimden önce içimde bir umut oluyor bu sefer iyi olur diye fakat her seçimden sonra tekrar hayal kırıklığı.
ben de seçimlerin çok fazla abartıldiğını düşünenlerdenim.sonucta birisi belirli bir sureligine secilecek ve suresi dolduktan sonra cekip gidecek.her secimde bu kadar masraf yapmanin ve halki bu kadar birbirine dusurmenin ne anlami var.asıl önemlisi ulkenin ekonomide bilimde egitimde savunmada gelecegi.siyasetci onemli degil aslolan devlet politikasi. kimin uygulayacagi degil.
bir mallık göstergesidir. sonuç ne çıkarsa çıksın, başa gelecek kişide ülkesindeki insanları ne yapsam da çaktırmadan sikebilsem diye yollar arayacaktık, o koltuğu oturduğunda aklına gelen ilk şey bu olacaktır.
güncel Önemli Başlıklar