bugün

seçsis diye bir programa suç atılıyor. güler misin ağlar mısın ?

(bkz: kol bozuktu)

ayrıca emin olun abd ve israil seçimleri kontrol etse chp veya mhp yi başa getirmek isterdi...

ayrıca bre aklına tükürdüklerim! yüzlerce seçim anketi yapan firma var. onlar da mı yalan söylüyor ?

bsgçk şimdi.
Herkesin bildiği üzere önümüzde bir yerel seçim var. Bu seçimleri çok büyük bir şey olmazsa ak parti 1. parti olarak tamamlayacak. Aldığım istihbaratlara göre seçimden sonra sık sık duyacağımız cümledir seçimlerde hile var cümlesi.

Sandıkta kazanamayanlar, sandığı itibarsızlaştırmaya çalışacaklar. Bunlara alet olacaklarda zaten belli, ortaya bir yalan atılsada üstine balıklama atlasak diye bekleyen gezi zihniyeti.

Hatta ve hatta bazı video kayıtları çıkacak ortaya. Birileri birilerine oy karşılığı para verirken çekilmiş videolar. Mesela çöplerden çıkan pusula videoları falan.

Bunları yazıyorum ki. Bu geri zekalı insanların yapacağı planları ben 7 ay önceden tahmin edebiliyorum. Yani o kadar aptallar ki benim 7 ay önceden tahmin edebildiğim şeyleri yapacak kadar.
bizzat öz dayımın zamanında melih gökçek için sandık çaldık itirafı üzerine haksız sayılamayacak önermedir.

not: dayım hala koyu akpli
artık kendi elemanları bile itiraf ediyor:

http://karsigazete.com/gu...hsete-dusurdu-h23714.html

aaakaaapeee hilesiz oyunu sadece 2002 seçimlerinde aldı (% 34 ile), ondan sonraki her seçimde (2004 belediye seçimleri, 2007 genel seçimler, 2009 belediye seçimleri, 2011 genel seçimler, 2014 belediye seçimleri ve 2014 cumhurbaşkanlığı seçimleri...) hilaye başvurdu, bu hilelerini çoğunda başarıyla yaptılar, bazı seçimlerin bazı bölgelerinde oyunları tutmadı.

bu partinin gerçek oyu aslında 2002 deki gerçek sonuç gibi % 35 lerde geziyor, % 15-20 oy hile ile gelmiştir, şimdiki cumhurbaşkanı rte nin de en az % 15 lik oyu hile ile arttırılmıştır.
bükemediğin bileği öpeceksin arkadaşım. Adamlar paşalar gibi kazandılar millete de dedikodusunu yapmak kaldı. senin akp dışnda hangi parti başkanın halka seslendi konuşabildi koskoca cumhurbaşkanı çıkıp miting alanlarında oy topladı. nerede diğerleri biri ayakkabı kutusu der kaset der öbürü dağdan kalkan kuş der. başarıya giden yol çalışmaktan geçer. yan yatıp çamur atmaktan değil.

Not: asla akp'li değilim asla.
(bkz: ağlama melis)

Hahahaha.
yani 50 milyon oyu bu kadar kısa sürede açıklamaları biraz şüphe uyandırsa da artık kabullenilmesi gereken bir gerçek var

rakipleri daha iyisini yapmaya başarana dek adalet ve kalkınma partisi tek partili iktidarına devam edecek.
bir iddiadır.

başlığın doğrusu :

seçimlerde hile vaaahahahar... olacaktı galiba.
Silik yemek istemediğim için küfretmiyorum.

Hilelerde seçim var.

Doğru önermedir.
bazı sandık görevlileri daha dogru dürüst sandıkları açmadan açılan sandık sayısının %70 olmasından dolayı doğru olabilecek iddia.
Ağlama melis.
oylar erken sayıldı .kesin hile var .
Allahtan yurdum insanı şu sosyal medya şımarıkları ile egeli yazlıkçı emekli memur amca gibi sığ değil.

Tamam sen 90larda daha bebe idin hatırlamazsın ama 5 ayda memleket ne hale geldi hiç tahlil edemediniz mi.

Halk koalisyon diye yutturulan sidik yarışına, halk şehide, bombalanan insanlara bir kez daha dur dedi. Olan bu.

Pardon ama alternatif senaryonuz nedir çok merak ediyorum. Ali taranı reklamcı tutmakla samimi olunmuyor, her şeye hayır demek ile vatansever olunmuyor... Hdpye ile söylenecek hiçbir şey yok. Daha bismillah derken olmadı işte o çıkışlar.

Vel hasılı kelam.
Seçim dedik kapak çıktı.
(bkz: seçsis)

(#30094132)
Secimlerde hile yapan bir parti hile yaptigi halde %0:30 falan daha dusurup hdpyi baraj altinda birakamiyor zaten. Kimse akpyi onaylamiyor ancak egri oturun dogru konusub. Hile mile yok, aziz nesinin tezinin dogrulugu var.
Ufak tefek hileler var Tamam kabul ediyorum ben de. Ama birader 5 milyon oyu böyle açıklayamazsın.
17 yıldır kadıköyde yenilip, her maçtan sonra işi dönüp dolaştırıp hakeme getiren gs lilerin yaptığı gibi bir şeydir.