bugün

Basiretsizliğin ve vasıfsızlığın ve korkaklığın vücut bulması durumudur.
Parti seçimi gibi kim ne vaad ediyor öbürü ne vaad ediyor secimi değil abd seçimi gibi....

Rte ile devam mı tamam mı seçimi bu.

O yü,den 150 günün son 15 günün farkı yok. Veren zaten verecek vermeyen zaten vermeyecek.
ya rakibe, bi şeyi çok istediğini bu kadar açık edersen o da var bunda bi iş diyip erteler. bence fazla beklendiği belli edilmemelidir.
not: günlük siyasetle işim yok.
adayı şimdi açıklasalar ve her gün 1 ilde miting yapsalar bile zamansızlıktan hepsine gidemeyecekler.

o nedenle geçen seçim için "51 gün yetmiyor, ben 13 vilayete gidemedim." diyen muharrem ince'yi haklı çıkartan durumdur.
Cumcum ittifakının ve şahsımın yaptığıdır.

Şahsım "adayım" dedi mi?

Demedi ve Demez. Daha yaptıracağı çok anket var...
Depremle muhalefetin de işi zorlaştı. Diyelim ki seçimi kazandılar, ekonomi zaten batik. uzerine bide büyük felaket geldi, gelecek hükümetin elinde fazla bir imkan yok. Bu süreçte yaşanacak tüm olumsuzluklar, yeni hükümete kesilecek. akp ve seçmen geçmişi unutup, akp'yi bir umut olarak görecek. yani kırk katır mı, kırk satır mı?.
(bkz: kurmay zekadan yoksun ahmak gerizekalı)
muhtemelen çarşamba günü belli olacak.

sabah mahmurluğu ile "halay adayı belirleyememek" olarak okuduğum başlıktır.
Hiç lamı cimi yok, net beceriksizlik de değil, anlaşmazlıklar olduğunu gösteren durum. Akşener kk'nın adaylığına karşı. Kk ve ekibi de belediye başkanlarının adaylığına karşı. Yani kendi içerisinde parçalı bir yapı var karar veremiyorlar ve bazı aptallar da bu durumu taktik zannediyorlar.
Aday belli ama AKP'li vasifsizlar idrak edemiyor. Seçime yakın isim sunulacak. Elinizde olan adalet ve medya baskısı ile mundar edersiniz adayı yetersiz bakiyeler.
aday sürecin başından beri belli sadece negatif propaganda süresi kısalsın diye ismi açıklanmıyor...zaten bu kadar kısa süre kala toplumca tanınmayan birinin aday gösterilmesi mümkün değil...o nedenle bilineni herkesin tanıdığı biri mümkün olan ve seçime kalan en kısa süre içerisinde açıklanacak.
AKP'li troller ve havuz medyasi tetikte bekliyor aday açıklansın da saldiralim diye. O yüzden henüz açıklanmadı bence.
mansur yavaş iddiası güçlü bir şekilde gündeme geldi. umarım olur be. bu defa bizimiz yüzümüz gülsün!
arkadaşlar aday olmaması ve miting yapılmaması iki ittifak için de geçerli, at gözlüğünü atın.
kılıçdaroğlu kesin gibi.
Ya arkadaşlar emin olun kemal dede senden benden zeki.

Adamın stratejisi var demek ki.
(bkz: çomarların saldırı hazırlığında olmaları)
Seçmenini dahi bıktıran hadisedir.

- Beni aday gösterirlerse seve seve aday olurum.
- Ben partim için çalışıyorum altılı masa beni seçerse gurur duyarım.
- Altılı masanın seçeceği ortak kişi aday olacaktır.

Yav yeter be kardeşim. Temcit pilavı gibi bıkkınlık verdiniz. Öf diyorum ve hatta pof diyorum.
ortak aday konusunda anlaşmışlar !..

ee açıklayın o zaman. yok efendim pazartesi açıklayacaklarmış !..

sanki sızıntı olmayacak...
sızdı bile : k. kılıçdaroğlu...
--spoiler--
arkadaşlar aday olmaması ve miting yapılmaması iki ittifak için de geçerli, at gözlüğünü atın.
--spoiler--

şartlar eşit mi sence ?

bir tarafta tümüyle devlet gücü,
diğer taraf kendini anlatmak ve ikna etmek için çalışacak...
başa geçer, hükümet oluruz diye korkan muhalefetin bile isteye izlediği politikadır.
daha 6 sı 1 aday çıkaramazken, çıkan aday kazanırsa nasıl bu karasız siyasetçilerle devlet yönetecek oda ayrı bir muamma sevgili sözlük. şunları destekleyerek iyimi ediyoruz yoksa kötümü ciddiden hiç bilemiyorum. bildiğim tek şey bu seçimde de kaybederlerse en yakın akp gençlik kollarına üye olur, kariyer basamaklarıma o şekilde devam ederim.
imamoğlu'nun aday gösterilmemesi büyük sürpriz olur. Bu adam 2019'dan beri boşuna parlatılmıyor.
görsel
Mansur gibi bir ortak değerin sırf hdpliler ve malum şahsın koltuk hırsı için harcanması büyük yanlış.

Çıkmışsın yenmiş çıkmışsın yenmiş, yenmiş de yenmiş yenmiş de yenmiş - Gönlümüzdeki diğer Cumhurbaşkanı.
güncel Önemli Başlıklar