bugün

habertürk iyidir. fox da olur.
Fox tv.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde memnundum.
tabiki de fox tv. en tarafsiz kanal fox tv. arada imc'ye de bakarim tabi.
samanyolu tv insan bir metafizik atak bekliyor, zaten akp' ye de düşman bunlar bence zevkli olacak. beşinci boyuttan oy bile toplar bunlar.
tek bir kanalda sabit kalmak yerine, belli aralıklarla gezeceğim. hangisi sonuçları bir nebzede olsa erken verirse işte.
Fox olabilir.
tabi ki flash tv. adamlar 4 tane halay ekibi hazırlamışlar seçim sonuçları için. seçim sonuçları geldikçe partileri temsil eden halay takımları halay çekerek diğerlerinin önüne geçecekmiş.
Edit: Hdp halayının önünde baraj varmış.%10 dan sonra üzerinden atlayacaklarmış.
(bkz: s haber)

kimse kusura bakmasın hacı. yıllardır haber kanalları içinde güvenilirlik konusunda ntv ye güveniyorduk ama son bir kaç olayda s haber bütün haber kanallarında önce haberi en doğru şekilde vermiştir. bir örnek vermem gerekirse simav depreminde deprem oldu biraz geçti ntv daha reklamlarda takılırken simav depremi gibi 7 düveli sallayan bi depremde s haber şak diye alt yazıyı geçti. habercilik konusunda çok ciddiler. tabi ki s haber.
(bkz: ben bilmem beyim bilir)
(bkz: ntv)
(bkz: cem tv)
(bkz: uludag tv) bi yayın yapılır heralde. sözlük camiası olarak heycanla bekliyoruz.
passion tv.
ne olacak, haber kanallarından ve bilimum türk kanallarından takip edilecek işte. bunun için anket yapmaya gerek mi var?
(bkz: amasya elmam tv)
cnn türk.
bütün kanallar seçime 3 gün kala bangır bangır seçimi bizim kanaldan takip edin diye bağırıyor.şahsen benim
tercihim 2009 yerel seçimindeki gibi ayrıntılı ve düzgün verecekse habertürk olacaktır.arada ntv ve diğer kanallara da
göz atarız.
güncel Önemli Başlıklar