bugün

(bkz: gözleri sandık şeklinde kızgın surat)

tatlış sinirlerimi hoplatmıştır.

lakin, yanlış anlaşılmasın sakın, duva eden hacı amcamız deyil sinirlerimi hoplatan sevgili geyler. görseldeki resminin fotoğrafının altına yorum yapan aktıroller. bana kalırsa imamoğlu muz için duva ediyor hacım.

sanki her duva eden sakallı akpliymiş gibi sayiplenmiş, "allah kabul etsin hacı amca, kefereye bir kurşun sıkmış, binali bey için duva ediyor, işte bu duvalar yüzü suyu sürmesine kazanacağız, la galibe illallah" diye yorum yapmışlar, paylaşımın altına.

sanki hiç sakallı, sandık başında imamoğlu için duva eden cehebeli hacı amca yokmuş gibi. pislikler, sanki bir müslüman kendileri. tamam ben deyilim, ama dedem müslümandı bi kerem. ninem de başörtülüydü mesela;

sakalları bilene vardı, dedemin ama ninemin deyil. ee şimdi hal böyle olunca nasıl oluyor da bu nur yüzlü amcamız akpli oluyor, soruyorum size aktıroller nasıl akpli oluyor, alnında mı yazıyor, hacı amcanın?

cevap veremezsiniz tabi! zira, biz bu ülkeye şeriyatı getireceyiz, cehebe getirecek, günde 60 ila 70 evde iftar açan ışıklı başkanımız, iftar sofralarında ellerini açıb duva eden kaptancıoğlu muz getirecek! olmaz öyküyleen!

görsel
Moruk gider ayak show yapiyor.