1. 293.
  chp nin ilk sıradan aday gösterdiği pkk lıdır. bunlara oy verene kadar gidin pensilvanyacı merale verin daha iyi.
  1 ... timarli sipahi neferi
 2. 292.
  Altinsan.
  ... alpertunna
 3. 291.
  Leş sayının arttığı bu günlerde pkk cenazelerine yetişmekte zorluk çeken kemalist millet vekili.
  1 ... munzevi bir fikir iscisi
 4. 290.
  yav bırakın allahınızı severseniz. Nerenin chp'siymiş o sezgin tanrıkuluna selam vermeyecek chp.
  ... mahmut sezar
 5. 289.
  sezgin tanrıkulu
  ... marjinal bir yurtsever
 6. 288.
  her seçim döneminde chp'den aday olmasını bi derece mantıklı buldugum ama bu seçim döneminde chp'den aday gösterilmesini bir türlü anlayamadıgım kişidir.

  şimdi burda bu adam bize yakışmıyor diyen çok kişi var bu dogru ama bu adam genel başkan adayı degil ki istanbulda eski sodep midir nedir o tabana benzer kitlelere hitap ediyor, zaten chp seçmeni malum kimi aday gösterseler destek veriyorlar dolayısıyla bu tür adayları aday göstermemek enayilik olur, zaten kızıl chplilerin oylar cepte bir de bu tipteki adamların hitap ettigi kitle oy verdi mi bal kaymak lokum olur.

  bu seçim döneminde neden aday oldugu ise tam bir muamma chp olarak senin 130 vekil çıkarmanla 170 vekil çıkarman arasında en ufak bir fark olmayacak hdp meclis dışı kaldıgı vakit buyrun cenaze namazına.

  hal böyleyken böyle birinin hdp'den aday olması varsa eger kemik bir seçmeni hdp'ye katkı olur barajı geçmelerine neden olurdu.

  kılıçdar akılalmaz hatalar yapıyor.
  ... zargna
 7. 287.
  CHP'den 3 dönemdir milletvekili olduğu halde CHP'nin birçok şehirde kapısından içeri giremeyecek, girerse de tokalaşmaya adam bulamayacak siyasetçidir.
  Bu adam gibiler partide temayül yoklamasına girmeye cesaret edemezler. Çünkü girerlerse hüsranla sonuçlanacağını bilirler. Teşkilatlardan gerekli desteğin gelmeyeceğini bildiklerinden genel başkanla asla arayı bozmazlar. Başkanları da çok sever böylelerini.
  Şimdi soracaksınız böyleleri akpartide yok mu? diye. Evet var. Belki daha da fazla var. Ama akparti en kötü halde bile 270 vekil çıkaracak. Bu yüzden bunlardan 10 tane bile olsa dikkat çekmez. Ama chp'nin böyle bir lüksü şu aşamada olamaz.
  2 -1 ... ilim irfan sahibi
 8. 286.
  Chp milletvekili, Çok değerli bir bilim insanı - saygıdeğer kişilik.
  -1 ... iyi dinleyin beni
 9. 284.
  (bkz: 3 mayıs 2018 dolar kuru)
  ... ornitorenkkk
 10. 282.
  chp'lilerin en sevdiği mv.
  2 -2 ... gelenek karsiti sekuler hero 2