1. 1.
  MTV Türkiye nin patronu Esra Güvenkaya, Sezen Aksu ve Ajda Pekkan ın MTV de yer almayacağını açıkladı: "izleyicimiz çok genç. 30 yaşına kadar olan sanatçılar MTV de yer alıyor. Onların yaşı ileri."

  (bkz: sacmaligin bu kadari)
  6 ... sari odalar
 2. 2.
  o zaman mtv türkiyeolmamalı o kanalın ismi,
  çünkü sezen aksutürkiye nin gerçeğidir.
  3 -1 ... cnnturk
 3. 3.
  (bkz: haybeden sansasyon yaratma cabalari)
  ... mulayim
 4. 4.
  (bkz: yok artık lebron james)
  -1 ... kirmizi baslikli istasyon sefi
 5. 5.
  mtv turkiye'nin pazarlama stratejisi olarak degerlendirilmesi gereken, hakaret icermeyen aciklama. butun sirketler gibi mtv de hedef pazarini secip ona gore urununu pazarlamak istemektedir. aciklamada sezen aksu veya ajda pekkan'in sanatciligina dair hicbir soz yoktur.
  -1 ... isla morada
 6. 6.
  "Madonna MTV'de yayınlanıyor ve 48 yaşında."
  "Tarkan 33 yaşında... "

  "sezen aksu ve ajda pekkan mtv kapısında yalvarırken görüntülendi." gibi sansasyonel zırvalıklar da çıkar. amaç reklam kaygısı vs.
  haa serdar ortaç mustafa sandalyayınlamıyormuşsun, o senin bileceğin iş.
  "Albümün Türkiye'de çok satması, insanların o kişiyi sevmesi önemli değil mi?
  Önemli ama yeterli değil. O müziğin tınısı, görüntüsü çok önemli. " demişsin aferin!!
  mtv mi sezen aksu'yu sezen aksu yaptı. o mu büyüttü yetişrirdi meşhur etti. bu saatten sonra sezen aksu'nun yorumu: " çok da tın!!! " olur. bırakın medya işerini be çocuklar.
  1 ... scarface
 7. 7.
  (#840659)
  ... mulayim
 8. 8.
  bir hayir veya vefa kurumu olmayan, sadece kar amaci guden bir sirket olan mtv turkiye'nin aldigi karardir. mtv icin onemli olan sanatcinin yasi degil, musterinin yasidir. mtv hedef pazar olarak gencleri secmis, sezen aksu veya ajda pekkan'in bu hedef kitle tarafindan cok fazla dinlenmedigine karar vermis ve bu sanatcilari yayinlamama karari almistir. mtv mozart veya bach da yayinlamamaktadir, cunku hedef pazarlarina hitap etmemektedir. bu demek degildir ki mozart ve bach buyuk sanatcilar degil.
  1 ... isla morada
 9. 9.
  (bkz: bir emperyalizm aracı olarak mtv)
  1 -2 ... paradigma
 10. 10.
  şahsımca, bu iki sanatçının da zaten "aman mtv'ye çıkalım, kliplerimiz dönsün, biz de ünümüze ün katalım" yönünde bir eğilimi veya tavrı olmadığı için, "amaan, çok da skimdeydi" demeleri muhtemeldir.mtv türkiye kendi bilir, bu kafa yapısıyla da giderlerse kendileri kaybederler.
  1 ... timsah