bugün

Şarkı sözü kisvesi altında alenen yapmış. Şimdi kimse kıvırmayın başka laf mı bulamamış yazacak.
Cahil hakaret demekse ben hergün kendime hakaret ediyorum.cahil bilmeyen insana derler ademle havvada cahilli (bilmemezlik) edip yasak agaçtan yemişlerdir.sezen babamin kizi değil ama haksiz yere bir insanida linç etmek çok saçma ben haklinin yanindayim.dün ahmet kayayi linç edenler yine sahnedeler olay bu.
öyle bir yok.
herhalde anlama özürlü veya dini islam olmayan insan söylemidir sezen aksu peygambere hakaret etti demek.

daha fazla yazmaya gerek yok ki; sezen aksu gibi insanları savunur (düşüncesi hakkı hukuku özürlüğü de buna dahil) durumuna düşüp aptal gibi görünmek istemem.
evet, sezen aksuyu (vb sanatçısımları ki benim için bu insanlar sanatçı değil) savunmak benim için aklımı zekamı tüm değerlerimi inkar etmek ile aptallıkla ile eş değerdir..
başkası ne düşünür bilmem, nasıl değerlendirir, savunur savunmaz beni de ilgilendirmez.
peygamberlik resmi bir kurum mudur? kime göre peygamber? iyi o zaman ben eti pufu peygamberim olarak görüyorum yiyeni sikerim...
Iktidarın her zamlardan tepkilerden sonra başarıyla yaptığı yeni düsman yaratma dağılmış seçmenlerini tekrar toplayıp halkı kutuplaştırma eylemlerinden biri
Tıpkı sedef kabaş ın tutuklanması gibi.
güncel Önemli Başlıklar