bugün

Düşük sosyo-ekonomik statü ile anti sosyal kişilik bozukluğu pozitif korelasyon gösterir.

Bunun muhtlemen sebebi düşük sosyo-ekonomik statü'deki erkeklerin kızlara daha itici gelmesi ve bunun sonucunda saldırganlaşarak diğer erkekleri caydırma dürtüsünün bastıralamayacak seviyeye gelmesi olabilir.
Simdi dusundumde belki benim bu anlik cikislarim oradan kalma.

Bu gormus oldugunuz tatli dilli kardesiniz 9-17 yas arasi ve dahi ara sıra eski gunleri yad etmek icin elan seyyar saticilik yapmis bir genctir.

Aksaray sirkeci eminonu, maşina maşina maşina!!!

Eskiden, en azindan cocukken cok karliydi bre kardaslik, ortaokul cagindaki arkadaslarim 10 lira cep harcligi alirken ben iki t shirt bir isildak 100 lira cukka indiriyordum iki saatte.

Simdi o para kazanilir mi bilmem, 2008 oncesi ekonomi bu anlattigim.

Kazandirsa bile edilecek is degil, belki usak iken, erkek adam olunca dokunmaya basliyor.
Özellikle izmir ve çevresinde böyle meyve sebze satan ya da eskici hurdacı olan adamların olduğu gerçek. Bir domates alayım dedim çocuk baştan aşağı dövmeli ve hemen yakışıklı abim sana güzellerinden veriyorum diyorlar. Bakıyorum hep çürük çarık. Bir şey dersem pıçaklıyacak gibi üç kişi dolanıyorlar. Market en güzeli her halükarda. Hem seçiyorsun hem hesaplı.