bugün

tanrı: eğil tövbe et.
şeytan: olmaz.
tanrı: dediğimi yapmazsan seni düşman olarak göreceğim.
şeytan: şu arkamdakileri çek.
tanrı: eğil dedim tövbe et.
şeytan: al eğildim.

--spoiler--
bıraktığım iz: eğil şeytan tövbe et.
şeytan: 100 liradan aşağıya eğilmem
--spoiler--
erkeklerin kendini iyi hissetmek için uydurdukları saçmalıktır.
imkansızdır. çünkü kadın şeytanın kaburgasından yaratılmıştır.**
genlerle alakalıdır.
-dişiler zekidir
-dişiler ayrıntıcıdır
-dişiler kontrollü olduklarından daha kurnazdır
(bkz: mesene var mı)
(bkz: Simon del desierto)
kadınları abdest bozan birer iblis olarak gören köktendinci kuruntu.
bahsedilene göre insan önünde eğilmeyen bir melek cennetten kovulmuş ve adına da şeytan denmiş. o günden beri tanrıyla hep kapışmış şeytan denen şey. ''ben ateşten yapıldım onlar topraktan, ne ibadet edecem elin fanisine'' demiştir.

işte o cümleyi kuran şeytan şimdi hain planlarını çamurdan yapılan canlılar üstünde uygulamak için erkeklerin tek zaafı olan kadın kılığına girmiştir.

şeytan kadın kisvesi altında kol geziyor ve erkeğine ibadet etmesi gereken şeytan yani kadın dünya tarihinin başlangıcından bu yana er kişiye tuzaklar kurup kötü yola düşürme peşindedir.

orospu dediğimiz günah davetçileri kadınlardır. jigololar vardır bir de onlarda kadınların emrinde çalışırlar ki bu bile kadın denen illetin şeytan olduğunun en büyük ispatıdır. zira allah erkeği yarattı ve onun önünde eğilmeyen şeytan yani kadın dünyada erkeği kölesi yapıp intikam alma peşinde.

erkeklerin kadınları aldatması yine başka bir kadınla gerçekleşir ki bu noktada aldatan da aldatılan da şeytandır. aldatılan aldatılmasına vesile olacak şeyler yapıp erkeği kaçırır elinden ve devreye hemen bir şeytan arkadaşını sokar ve erkeği karısını aldatmaya teşvik eder.

kadınlar şeytanın ta kendisidir. allahın aciz kulu olan erkeklerin etrafını sarıp sarmalayıp onları cehenneme sokmak için bütün çabaları.

(bkz: efkarlandım be)
güncel Önemli Başlıklar