bugün

Seyit onbaşı 5x5'ci olduğu için kaldırdıktan sonra, bro splitcilere boydan gireyim demiştir.
Trans haliyle olabilecek durum.
ne 250 imiş arkadaş, ağırlık değişiyor sayı değişmiyor.
Kaçılın, ay pardon, açılın, psikoloğunuz geldi. Ohom, efenim şimdi şöyle oluyor; sartlanmisliklarla hareket eden insanoğlu sınırları yok eden bir inanmislikla sartlandigi zaman Halk arasında'deli kuvveti' denilen bir boyuta ulaşır, ki bunu 'normal' kosullarin hükmü altindaki insan beyni anlayamaz, olasılığı bilenler hariç.

Şahsen ben kendim bizzat o bilenlerdenim efenim. Ne demek, her zaman. Evet.
Atatürk'e inanıyorsun da seyit onbaşı'ya mı inanmıyorsun?
215 kilo arkadaşlar kafadan sallama bilgiyle iş yapmayın.
Sen önce bilgisayardan götünü kaldır sonra başkalarına laf et .ikik. Çanakkale, imkansızların vücut bulduğu yerdir. Böyle yavşakları görünce benim de 250 kilo kaldırıp kafasına vuracak hırsım oluyor. Eminim pkklı bir köpeksindir o. çocuğu.
buna inanmayan ne kadar türk varsa malum bölgesine bir uygulama gerçekleştireyim....:....
bir 300 kg kaldırdığına inanmak değildir.
şimdiki imansızlar inanmaz. iman gücü diye birşey var.
seyit onbaşının kuvvetli bir asker olduğunu düşünürsek mümkündür. zaten sırtına alıp götürmüştür. Halterciler gibi silkme koparma yapmamıştır. yerden 2 metre yukarı kaldırmaya çalışmamıştır. örnek vermek gerekirse ben gibi kuvvetsiz biri bile sırtına eşya bırakılırsa 100 kiloya kadar sırtında taşıyabilir.
insana bir gülme getiren durumdur. tamam kahramanlık hikayesi uydurmak istemiş olabilirler de bari biraz destekli sallansaymış.
inanmiyanlar bir yumrukla kiremit kiranlarada inanmiyormu acaba.
güncel Önemli Başlıklar