1. 1.
  Arkada ki Troll ün gerçekleştirdiği eylemdir, insan bir yardım eder.


  --spoiler--
  http://upload.wikimedia.o...g/250px-Seyid_Onbashi.jpg
  --spoiler--
  (bkz: Sazan avı)
  Edit: Fotoğraf wikipedia nın media bölümünden alınmıstır. Wikipedia size bu bağlamda doğru bılgıyı verıcektır gençler geçmiş olsun,

  --spoiler--
  http://tr.wikipedia.org/wiki/Seyit_Ali_%C3%87abuk
  --spoiler--
  4 -4 ... kuvee
 2. 2.
  o anda adam dur bi poz vereyim demiştir zaten.
  ... gizemlipesimist
 3. 3.
  bide seyit onbşı 285 kilo kaldırırken poz vermek çok ayıptır.
  ... gizemlipesimist
 4. 4.
  arkadaki adam da zaten " dur şu top mermisini kaldırsın da ben de poz vereyim belki ilerde meşhur olurum" düşüncesiyle savaşın ortasında poz vermiştir.
  4 -1 ... ragnarok
 5. 5.
  o fotoğraf savaştan sonra çekilmiştir. elindeki de makettir. kumandan seyit onbaşına o mermiyi bir daha kaldırmasını emretmiş fakat seyit onbaşı kaldıramamış bunun nedenini sonra o anki iman gücümle kaldırdım demiştir.
  2 ... erotikessek
 6. 6.
  bir "ben o kadar cahilim ki üstüme üniversite inşa etseniz kurtulmam" konulu başlığa daha hoşgeldiniz...

  o resim olaydan yaklaşık 1 ay (belki daha fazla zaman) sonra çekilmiş temsili bir resimdir üstelik seyit onbaşı'nın kaldırdığı mermi de tahtadan bir modeldir...
  5 -1 ... darius ve krezus reloaded
 7. 7.
  yanlış hatırlamıyorsam niğdeli ali'dir adı. Vatan için yaptıkları yeter. Varsın 285 kiloyu seyit onbaşı kendisi kaldırsın. Sırtına alacak kadar kaldırdıysa 5 basamağı da çıkar diye düşünmüştür.
  Not: fotoğrafın temsili olduğunu biliyoruz Tabi.
  1 ... gunese yuruyen adam
 8. 8.
  bilmiyorum ama genede sıçayım diyenlerin açtığı başlıktır. türk milletine hatıra olsun diye çekilmiştir o fotoğraf. iman gücüyle kaldırdı o mermiyi şimdi nerden bilecez imanı gücünü bir torba kömürle bir paket makarnaya kaldı imanın gücü.
  3 -1 ... oytunkaran
 9. 9.
  Entryleri okuyunca ne kadar çok sozlukte cahil piç yazar oldugunu fark ettim. Seyitonbasi mermiyi attiktan sonra oraya gittiklerinde bi daha alda fotografini cekelim demislerdir fakat seyit onbasi bi daha alamam demistir ve bunun sonucu olarak temsili olarak bombanin icinde barut vs. Cikartilarak fotograf icin poz verilmis.
  2 -1 ... kalkmayanikaldiranadam