bugün

Yarın tüm şubelerinde elde edilecek hasılatı elazığ'a göndereceklermiş. Türkiye'nin diğer büyük markalarına örnek olur umarım.
görsel
devlete ne amk.
Tabelayı kaldırtma kararı alan firmanın hukuksal süreci ve başvuruları gerçekleştirip yaptırması gereken iştir. Onu da mı res'en devlet yapacak!!!
nankör millet bedava tulumba tatlısı için kapısında kuyruk oluşturmuştur.
bu millet sığırdır, hiç öyle boykot moykot diye ağlamayın..
sadece hamile olan insana saldırmaları konu olmamalı, ülkede trafik magandalarının (orospu çocuklarının) buna benze bir şeyler yapmaması, emniyet şeritlerinden giderek milleti sıkıştırarak trafiğin anasını sikmesinin önlenmesi gerekiyor. onlarca kamera var. bu tip olayların mutlaka önüne geçilmesi gerekiyor. süleyman soylunun asli görevi budur. halkın huzurunu sağlamak, magandalara, geçit vermemek. gerekirse tüm araçlara kamera zorunluluğu getirsinler ama bu çomar, cahil, apaçi, anasını kimin siktiği belli olmayan piç sürülerinin önüne geçsinler.
boykot edilmesi gereken bir kurumdur. başka yerden baklava alınız...
trafikte het suçlu ilan edilen kişilerdir. unutmayınki trafikte her iki tarafında suçu vardır. evet..
herkes azıyor bir şey olmuyor diye bu da azdı ama .. gerisi güldür güldür.
Kabalığın cehaletin videolu haliydi. Resmen cahil insanı anlatan belgesel izler gibi hissetim kendimi.. Bir insan nasıl böyle olabilir? Bu tespihli videolu olan kısmı ya bu adam hayatında bizim tespit edemediğimiz görmediğimiz ne cahillikler yapmıştır ?
kadın bunları kameraya almamış olsa
şimdi mahallede ki, boz ayı arkadaşlarıyla
karının tekine neler yabdık oho hoooo deyip
eğleniyor olacaklardı.
normal şartlarda sosyal medyanın gücü olmasa ifadeleri bile alınmayacak bir olaydan tutuklanan vandallardır.

darısı adam dövüp bıçaklayıp sokaklarda gezmeye devam eden vandallara.
Tahminen Yakında seydoğlu baklavaları adını alacak bir firmadır.
tutuklanmışlar. beter olsunlar amk. adamlarda ki cürrete bak. şöyle kallavi bi savcı denk gelse de emsal teşkil edecek bir ceza almalarını sağlasa.
Hâlâ bu şerefsizlerden alan varsa allah belâlarını versin.
20 yıl hapis istenmiş. bu korku bile ona yeter.

https://halktv.com.tr/gun...adar-hapis-istemi-398437h
Ya bu nasıl bir or*spu çocukluğu? Yanında bırak hamileyi kadın olanı eşi-sevgilisi olsa - haklı da olsam- bozmamak için eyvallah diyip geçiyorum..

En ağır cezayı alırlar umarım..

Diğer gözüme çarpan husus,

Yanında ki erkekte çıkıp sen hayırdır *mına kodumun evlatları diyip - dayakta yiyeceğini de bilse- araçtan inmedi ona ayrı ayar oldum.

Bu yüzden araçta emanet olmalı, şiddete karşı iseniz biber gazı mutlak bulundurun..

Ama böyle de pasif kalmayın be kardeşim! Şahsen benim ciğerimin soğuması şart..

Bir söz,

Adaletin olmadığı yerlerde kural koyan kuralsızlar vardır..
Bu insanlıktan nasibini almamış yaratıkları kapıda karşılayan sırtını sıvazlayan devletin polis memuru (rütbe önemli değil) hakkında bir şey diyeceğim de...
Görevi için şehit olan polisler aklıma gelince onların aziz hatıraları gereği susuyorum.
Ama üzerinde ki üniformadan utan demeden de geçemeyeceğim bu memur için.
kapılarına mühür vurulması gereken firma. yol öyle maganda gibi milletin karısına kızına saldırıp bu ülkenin ekmeğini yemek.
kapılarda karşılanan baklava büyüğümüz !..
Akıllara direkt glikoz şurubunu getirir.
sahibinin suratında meymenet olmayan firma.

olay günü güya annesinin rahatsızlığından dolayı hastaneye yetişecekmiş. ulan andaval bir tek senin annen mi kıymetli? o arabanın içindeki hamile bayan senin için değersiz mi?

bir de olayı yatıştırmak için uğraşmış kendileri, ben ilk defa olayı yatıştırmak için ayna kaporta parçalayan adam gördüm. gerçi adam da değil ya her neyse.

tatlı satıyorsun ama suratın sirke satıcısına benziyor.

umarım hak ettiğin yeri bulursun.
hamile kadının doğurmazdan önce; göstermelik sonuçlar doğuran şiddet eylemine adı karışan tatlıcı..
ülkede en cok izlenen diziler mafya dizileri bu dizilerde evrenin en ahlaksız en kişiliksiz insanlarıyla karşılaşıyorsunuz, üstüne üstlük buradaki karakterler bayağı rol model oluyor. bu tip insanlar böyle böyle türedi, mafyavari hayatlar yaşamak inanılmaz yükselişte. erkeklerin zaten bir haysiyeti filan yok bu dizilerde nitekim bu gerçek hayat örneğinde olduğu gibi. bu şerefsizlerin artmasına destek olan sevgili televizyon denetçileri, kanı blurlayıp silahı, kafana sıkarım, kafama sıkarım diye diye salak salak senaryo diye itelenip toplumun sosyal ahlakı bozuluyor
Magandayla tokalaşan polisin meslekten alındığı haberini gördüm.içimdeki yağlar eridi desem yeridir.