1. 1.
    kendisine seydioğlu baklavanın sahibi demek yerine trafiğin yeni iğrenç magandası demek daha doğru olur. hamile kadın ve eşine yaşattığı o gergin anlardan ötürü iki gündür bu adam konuşuluyor. arkasının sağlam olması ve zengin olması dilerim ki ceza almasını engellemez. Hamile adamın eşi "üç kere çocuk kaybettik bu yüzden arabadan inemedim, bir kere daha aynı şeyi yaşayamazdık" dedi. orda zaten bende koptu. o hamile kadına bir zarar gelseydi o bebeği kaybetseydi hesabını kim verecekti?
    iki maganda kaputun üstüne çıkıp tekmelerken oalyın buralara geleceğini adı gibi biliyorlardı. Peki bunlara bu cesareti veren kim? Para mı yoksa arkasındaki güvendiği güruh mu?

https://www.ntv.com.tr/tu...te,dG716o7FX0iw_Fg01WJvxA
    5 -2 ... green grass
  2. 2.
    içinde hamile bir kadının bulunduğunu görmesine rağmen ısrarla magandalığa devam etmiş bir kişi olarka tarihe ismini yazdırmış şahıs.
    5 ... gogocu
  3. 3.
    Ya bir şey olacağı yok inan bana ifadeyi alıp bırakacaklar. isteyen istediğini yapıyor zaten. Verilecek en iyi yaptırım oradan alışveriş yapmamak. Bir yolunu bulup hapse falan girmiyorlar işte bunu öğrendik. Adam zaten kendinden geçmiş. Kadın hamileyim diyor duymuyor bile. Allah o kadar mal nimet vermiş. Ne kadar işsiz borçlu parasız insan var. Demek zengin olmak ta para etmiyor. Bu sinirle zaten birini öldürür. O zaman kaçamaz. ilk fırsatta destek almalı.
    4 ... kuzey41ist
  4. 4.
    silahlı magandadır.

bu kastamonu ayısına kim hangi gerekçe ile silah vermiş? o ruhsatı veren polis amiri kim acaba araştırılmalı.
    5 -1 ... uzakyolun yolcusu
  5. 5.
    deşifre olmuş maganda.

artık gözler üzerinde. ben esnafım, esnaflığı iyi bilirim. bir şeyler başarmak çok zor ama tepetaklak olmak tek bir yanlış-hatalı sözünüze bakar. inanılmaz kolaydır. isterse otuz yıllık esnaf ol. çok şükür ki olay bu kadar ayyuka çıkmışken inşallah arkasında kim(ler) varsa artık ona kalkan olamazlar. beter olsunlar.

bakın size şunun garantisini verebilirim. işleri olumsuz yönde çok ciddi etkilenecek. şimdi otursun düşünsün köpek herif. yasal olarak bir ceza gelir mi, bir yaptırım gelir mi bilmiyorum. ama işleri artık eskisi gibi olmayacak. bir hareketi yapmadan önce düşüneceksin. duamı yineliyorum beter olun inşallah.
    6 ... aeneskral
  6. 6.
    "olaylar daha fazla büyümesin" diye arabanın aynasını kırıp kaportası üzerinde zıplayan tiptir. ulan bu adama baklavanın şerbeti fazla oldu desen şeker oranını düşürmek için asit falan bastırır nimetin üzerine. sözde kavga çıkmasın diye arabayı pert eden adamdan ne bekliyorsun su ilave ettireceğine asit döktürür.
    7 ... mel mel bakan gibson
  7. 7.
    trafikte o arabanın üzerinde tepinerek ya da aynasına zarar vererek neyin sinirini attığını merak edilen şahıs. Cezasız kalarak toplum vicdanında koca bir yara açmaz umarım. en ağır ceza verilmeli. net.
    ... bos rahim
  8. 8.
    iş daha fazla büyümesin diye

çıkıp arabanın üstünde tepinmiş bir yaratık,

büyüseydi ne yapacaktı ? merak ettik.
    4 ... baron de la pilihozi
  9. 9.
    Ele güne muhtaç olup çöpten yiyecek duruma gelmesini temenni ederim.
    5 ... star tirrek
  10. 10.
    Hepsini anladikta (magandalarin ortak özelliği) arabanın üstüne çıkıp ziplamak ağır psikolojik vaka olduğunu gösteriyor.
    1 ... atlant isten gelenadam