1. 222.
  Neden neden neden diye soran andavallar var yine. Sana ne amk davulu. Ondan zevk alıyor çünkü. isterse aseksüel olur. isterse damacana siker. Herkes sizin zevk anlayışınıza uymak zorunda mı? Bak yine gece gece dellendirdiniz s.kicem belanızı.
  3 -1 ... mavi trevor
 2. 223.
  ancak uludağ sözlük gibi yerlerde takılan tiplerin yaptığı ibretlik olaydır. sexting ne lan allahın ezikleri biz onu ortaokul da yapıyorduk. gidin biraz sosyalleşin çevre yapın belki travesti bile olsa düşürür ilişkiye girersiniz, yazık lan.
  -2 ... ernesto doqukan guevara
 3. 224.
  Koca bir neslin "aşkım şimdi daha aşağıya iniyorum" şeklinde sms gönderdiği, kontörün içinden geçildiği sanal mevzu. Tabi o zamanlar sexting gibi afilli lafları kimse bilmiyor. Uzak mesafe ilişkisi fantezisi yapıyor herkes.
  ... yani herhalde sanirim galiba
 4. 225.
  Gerçeğiyle uzaktan yakından ilgisi olmayan, beni sinir krizlerine sokan şey.

  - sonra naparsın?
  + aşağıl..
  -ee anladık daha sonra
  +dilimi iç..
  - sonraaa?
  + ani ve sapkın bir kararla kendi götüme saplarım.
  - nee
  +delirttiniz beni yeter lan.
  3 -1 ... kotasiz parti
 5. 226.
  Muhtemel bu saatlerde insanlığın yarısının yapmakta olduğu eylemdir.Hatta bitirip uyumuş da olabilirler. (bkz: ben hariç herkes sevişiyor hissi)
  ... fegelein2
 6. 227.
  Şu olay her flörtte, her ilişkide başa gelir. Başa gelen çekilir derler ama ben yine de çekmiyorum. Muhabbeti sextinge getirmek ergence bir şey. Gerçeğini yapmaya cesaretin mi yok, imkanın mı yok? Çocuk değiliz sanal sex nedir?
  3 -2 ... lodosun etkisiyle
 7. 228.
  sadece elleşmek dahi sanalda sevişmekten iyidir. sanalda şöyle yapıyorum böyle yapıyorum diyeceğine gerçekte öpüşmek bile daha iyidir. sanal seks ne amk?
  -1 ... obijol