1. 1.
    Batının iyi yönlerini almak lazım.
    5 -1 ... yasar ustaa
  2. 2.
    Karşı cinsi sadece cinsellik üzerinden tanımlayacak kişiler için geçerli bir durumdur. O bakımdan düşünürsek kadınlar için de erkeklerin yerini dolduracak şeyler var. isterse değil 5000 dolar 100 tl olsa nolur.

Sevgili yazarlar karşı cinsten birisi ile yapacağınız şeyler cinsellik ile sınırlı değildir. Bazen oturursun tavla oynarsın, bazen beraber gezersin vb bunları çoğaltmak mümkündür.
    1 -7 ... cizgiden cikaran
  3. 3.
    Valla gelsin sex robotları da kurtulalım valla bu nedir ya?
    9 -3 ... ultraviyole
  4. 4.
    Kaçan yok. Kovalayan yok.
    Trip yok. Tutmaz sanırsam ürünü.
    2 ... irishturk
  5. 5.
    15.000 amerikan doları ,abd satış fiyatı.
    fakat ,evet fakat akp anında bu ''müstakbel ürüne'' ötv,kdv ve muamele vergisi koyarsa ki..

15000*6=90,000 türkish liras.
    kdv ; 16,000
    ötv; 22,500
    muamele vergisi ( gümrük bakanlığını belirleyecek*)en az %10 olur;9000
    bunun nakliyesi, gümrükçüsü ,hamalı ,sigortası falan hadi , 4000 tutar.

hoopppppp ..ortalama 50 bin daha ,140.000 liras.
    eee alsa alsa akp'li zenginler alır bu fiyata ,bizim takım 'yalova'ya tek kürek '' yine.

*burhan kuzu gümrük bakanı olsun,hesabı kuvvetli.

(bkz: muamele vergisi -matild manukyan)
    9 -4 ... baris hemen simdi
  6. 6.
    pahalıymış. hevesim kursağımda kaldı. o paraya kaç defa eskorta giderim daha iyi.
    5 ... uykusuz baykus
  7. 7.
    Bundan ziyade 20 sene sonra Abd nin askere insan yerine robot yollayacak kadar canı kiymetli bir millet oldugunu tahmin de edebiliriz. Sonrasinda rusya ve çin robotlari hackleyerek Abd yi dagilma sürecine sokar. Tamam belki hackleme vs olaylari ve savas olayi olmasa da robot asker konusunda eminim. Yani sex robotu hic birsey.
    -1 ... anschluss
  8. 8.
    iki tane sipariş verdim bile. hizmetçi önlüklü seçeneğini isaretledim. çünkü evin hanımını canlı almayı düşünüyorum. bulana kadar ikisiyle idare edecegiz artik.
    bulunca da ucumuz beraber dalariz ona.
    3 ... ne olursun guzelim sevsem seni
  9. 9.
    140.000 sorun değil de bunların da götü başı ayrı oynar gene vermezler bize.
    1 -1 ... cay tozu
  10. 10.
    (bkz: kalp atacak aga)
    1 ... redkidin delikli golgesi