bugün

eski bir yazarı hatırlatmıştır.
şurada ikamet ediyor:

(bkz: sex marijuana and lahmacun)

sözlük adabını bilmiyorsanız "sss"ye bakınız.
bu cahillik herkesi öldürür.
senin kabahatin zall. çok serbest bıraktın.
büyük ihtimalle üniversiteye hazırlanan ya da lise terk debilimsi.
denişik bi yazar kişisi.ewed
Cem garipoglu güzellemesi yapıp altına bıraktığım bir güzel cimer ss'inden sonra topukları değe değe kaçan bir yaratığımsı. Seve seve öğreteceğiz sizlere her şeyin mizahı olmayacağını. Ha bu arada merak etme dostum şikayet falan etmedim ama emin ol sen veya bir başkası olsun en ufak bu şekilde suçlu güzellemesi ya da dikkat çekme uğruna yaptığın/yaptığınız bu denli yanlış harekette tereddütsüz şikayette bulunacağım. Senin yazdığın o yazı o masum kızın akrabaları sevdikleri ailesi tarafından görülseydi neler hissedeceğini düşündün mü? Ya da en sevdigin insanı vahşice kaybettiğini ve bu sözlüğe kafa dağıtmak için girdiğinde sevdiğini elinden alan hakkında methiyeler düzen birini görsen ne hissederdin? Sadece empati yap ve biraz daha mantıklı olgunca davran. Hepimiz ipin ucunu kaçırırcasına yanlış hareketler yapıyor olabiliriz ama senin ve benzerlerinin yaptıkları affedilemez.
Sex ve lahmacun sizin olsun da cigarayı bana bırakın.
Çekirdeğimi aldım geldim. Ortalık karışacak gibi duruyor.

Tanım: bir yazar.
--spoiler--
2005'den bu yana hiç bu kadar heyecanlı olmamıştı buralar. bu konuya giren bir daha geri dönmedi.
--spoiler--
--spoiler--
ay ben tartışma hiç sevmem. neredeymiş patlamış mısırım ve çekirdeğim.

arkadaşlar bu arada 3+1 temiz kullanılmış 2 yıllık daire, güney cephesi tramvaya yürüme mesafesi 5 dakika her yere yakın 260 binden satılır. eskişehir. ciddi alıcılar pm.
--spoiler--

bir yazarın nickaltına reklam vererek krizi fırsata çevirmeye çalışan yazarların bulunduğu nickaltı.
(bkz: çöp)

T: cöpten bir yazar.
Vasat troll.
(#43171244)

Bu eleman boksörmüş ve tek yırmıhta indirirmiş milleti. Üstelik yırmıhladığı kişiler daha kendilerine gelememişler.*

(bkz: paranormal olaylar)
Eline klavye alınca kendini dev aynasında sanan ve tüm dünyası sözlük olan über boş beleş tip.
Bir kadının nick6'sına kötü bişi yazınca amguardları, amsalakları ortaya çıkaran yazar.
Nekadar boş vaktin var senin birader bütün gün online.Aylak olmakta zor helal olsun valla.
Tek yumrukta boynunu kıracağıma eminim ama ıspatlayamam.
Nickaltı ideoloji sirkine dönmüş yazar.

Sosyalist Ceyda, faşist psikolog falan derken zorro da olsun istedim.
Doğudan üniversiteye giden solcu kızların ve erkeklerin bekar evlerinde yaptıkları üçlemedir.
içlerinden birçoğu feminist ve lbgtdir. Eğer değilse bile desteklemektedir.
Bu akıma izmir gibi şehirlerden gelen kardeşlerimiz de katılırlar.
Sonuç olarak bekar evinde her gün sex esrar ve lahmacun vardır
Birçoğunun annesi babası çocuğunun üniversiteye okumaya gittiğini zannetmektedir.
Allah yardım etsin o ailelere.
açık eksileyerek dikkat çekmeye çalışan vasat tip.

görsel
Açık eksilen başka bir tane daha.
Dikkat çekmeye çalışan ucuz bir yazarımsı.
dolar 7 oldu amk nikli yazarın değişim versiyonu yazar. açık oylamış oylamış sonradan hepsini eksiye çevirmiş. la oglim baba yorgun beni yorma.. beni eksilemen karması -4300 olan birine koyar mı laa.

hadi gene iyisin benim star yazardan nik altı aldın kerata..
En sevmediğimmm.ewed
yakında tekrar çaylak olacakmış gibi duran yazar bilemiyorum öyle hissediyorum.
büyük ihtimalle muş varto ya da tunceli gibi bir yerlerden göç edeli 20-30 yıl olmamış anne babanın evladı. kendisi gibi insanları çok iyi tanıyorum merak etmesin. burada sözde solcu ayakları yaparken içindeki mezhebi ve ırki faşizmi gizleyemiyor sürekli hoplattığı alakasız başlıklarla.

20-30 yıl demişim çok pardon gerçekten. olsa olsa 10-15 yıl maksimum olmalıymış o.