1. 1.
  merak güdüsü saikiyle insanın kendi özeli kadar başkasının özelini de bilmek istemesi, normal davrandığına dair iç huzuru yakalamak için kısmen de olsa doğru karşılanabilir. Ancak,sözlükte süreklilik arz eden sex içerikli başlıklar kalite düşüklüğüne neden olduğu gibi, zamanla sözlükten kaçmaya da neden olmaktadır. internet ortamında merakınızı özellikle de cinsellikle ilgili meraklarınızı giderebileceğiniz pek çok platform var, fakat bu merakın giderileceği yegane ortam sözlük olmamalı.Sözlükte cinsel içerikli başlıkları olması evet olabilir ama ağırlık kazanmaya başlaması ; sözde eğitimli kesimin dışa vuramadığı düşüncelerini fırsat bulmuşken sanal ortamda ortaya saçmasından başka nedir? Ülkemizde kadınıyla erkeğiyle cinsel açlığın olduğu bir gerçek. Bunun nedenleri, sonuçları,giderilmesinin gerekip gerekmediği ve giderilecekse nasıl giderilebileceği tartışılabilir,bu tamam.Ama sürekli olarak sol tarafta am,göt meme,penis başlıkları görmek ve bunların ağırlık kazanmaya başlamış olması rahatsız edici değil mi sizce de? Sözlük, daha çok bilmediğini öğrenmek,gündemi takip etmek,eleştirmek,eleştirilmek,sorgulamak,farklı bakış açılarını yakalamak,tanımları yerli yerince öğrenmek ve bildiğini paylaşmak vs. için değil mi yoksa?Her şeyi biliyorsunuz ve her konudaki merakınızı giderdiniz de cinsellik mi kaldı veya bilgi eksikliği bakımından ağırlık kazandı? Öznel konulardaki ve ikili ilişkilerdeki bilgi kaynaklarına erişmekte zorlanıyorsanız, yerini bilmiyorsanız veya yeni bilgi kaynakları arıyorsanız bunlar da elbet sözlükte araştırabilirsiniz, tamam bunu da normal kabûl edelim. Ama yeter. Adı üstünde bu konular özneldir,herkese göre farklılık gösterir.Şimdilik başka diyeceğim yok hakim bey.
  ... sosyalhizm
 2. 2.
  sözlükte yeni olanların ilk açtığı başlık. ama değişen bir şey olmuyor biz de öyleydik zamanla alışıyorsunuz.

  (bkz: welcome hotel california)
  1 ... buldumcukmatyas
 3. 3.
  Oncelikle o 'seks'. Ingiltere de yasamiyorsun sayin yazar. Ikinci olarak isteyen istedigini yazar. Donuzla gec begenmiyorsan. Bunun karar timsali sen degilsin moderasyon.

  Optum say.
  2 -2 ... ruut altmis alti
 4. 4.
  sözlük kuralları içinde ve doğru türkçe ile yazıldığı sürece, her konuda her şey yazılabilir. yeter ki sözlük formatına uygun olsun.
  ... keshberfo
 5. 5.
  açılan başlıkların yarısı yazılmasın diyorsun yani.

  t: bir yazar talebi.
  1 ... sadede gel
 6. 6.
  sex içerikli başlık yazılmasın
  2 ... yasar ustaa
 7. 7.
  DAHA NELER BURASI ÖZGÜR BiR ÜLKE BURASI iRAN DEĞiL
  1 -1 ... kedipipimi7