1. 1.
  (bkz: taocu sex öğretisi)
  1 ... kutukutupense
 2. 2.
  (bkz: the girl next door)
  ... loras
 3. 3.
  Netflix'in yeni dizisi.
  Başta siktiri boktan bir ergen dizisi gibi gelse bile her karakterin kendine has tarzları ve derinlikleri ile ilk bölümden içine çeken ve kendini izlettiren bir dizi.
  1 -1 ... geceyebakan
 4. 4.
  Çerezlik dizi.

  Ne iyi ne kötü vaktim bol diyorsan izle ha yok vaktim falan diyorsanda izleme öyle arafta bir netflix işi.
  1 ... consigliere
 5. 5.
  Birinci bölümün yarısında kapattım. Ergen dizisi arkadaşlar bulaşmayınız. Evet
  5 -1 ... kokontomokonto
 6. 6.
  7-8 bolum bir netflix dizisi cani sıkılan izlesin. Güzel bence sıkıcı değil. Ogrenmek isterseniz ogrenecek birkac bilgi de var.
  1 ... zero two
 7. 7.
  Bu dizide herkes terapist kadına bayılmış bende bir tek onu sevemedim koca dizide. Çocuğunun arkadaşlarına sarkıntılık yapması, çocuğunun özel hayatını kitabına konu etmesi falan öğhhh dedirtti. Dizide bazı kopukluklar vardı birde bir çok şeyi çok yüzeysel açıklamışlar aklımda çok soru işareti var ama sanırım 2. Sezonda cevaplarını alacağım. Birde beni en çok rahatsız eden çok fazla eşcinsel karakter barındırması homofobik değilim ama bana biraz rahatsız edici geldi. Hayır eğer dizi escinsellere farkındalık dizisi falan olsaydı okey eyvallah ama aaaaaaaaaman neyse. Sevdim mi sevdim aktı gitti dizi.
  3 -1 ... nazorellaschulz
 8. 8.
  Sexoloji bölümünün içeriğine dair merak ettiğim sorulara biraz da olsa cevap veren psikoloji ile ilintili öğretileri olan ve konunun da eğlenceli işlenmiş olduğu dizi. Çoğu ergen sırf ismi için bu diziye yönelecek olsa da klasik Netflix mottosu olan 'seks satar' dan biraz sıyrılmıştır. En azından salt seksten ibaret değildir kurgusu. şimdilik başarılı buldum.

  Edit: içeriğinde seks bulunan ve ana temayı seks oluşturan her yapıt ergence değildir.
  Değindiği tespitleri sen algılayamadın ve sadece meme gördün diye bir yapıt çerezlik değildir.
  Genel olarak herkes tarafından küçümsendi diye bir yapıt küçümsenecek bir yapıt değildir.
  Seksi konu edinmiş bir yapıtı yermek kişiye erdem kazandırmaz.
  Seksi konu edinmiş bir yapıtı övmek kişiyi ahlaksız yapmaz.
  ( Editten itibaren 8 kere okuyunuz. Her seferinde edit denemize gerek yoktur.)
  1 ... halilkninaminakoyayim
 9. 9.
  Ben de sevdim bu diziyi. Yalniz gorundugu kadar da bos bir dizi degil bence, 15-16 yaslarinda bu diziyi izlemis olsaydim tahminim cikaracak dersler bulurdum. Neticede bizim de bu yaslarimiz birine sigdirmam lazim artik baskisi altinda gecti. Simdiyse uzerinden 10 yil gecmis yaptiklarimizi ve yapamadiklarimizi izliyor olmak sadece keyif veriyor.
  -2 ... peder
 10. 10.
  Netflix'de fragmanını izledim geçen gün. Enteresan bir diziye benziyor. Amerikan pastası'na benzettim biraz. Romantik-komedi tarzında olmuş sanki; ya da cinsel-komedi, tam bilemedim. Yeni bir kategori doğmuş sanki. *
  ... stargate