1. 1.
  (bkz: sex and beer)*
  (bkz: sex and icki)*
  ... gamze
 2. 2.
  84 grubunun isminin doguşunun temeli. anlamı. seks ve kir demek
  1 ... exonotzor
 3. 3.
  sabah akşam seks yapan, kir pasak içinde yaşayan insanın hayat felsefedir. bu felsefeye genelde usa adlı memlekette raslanır. türkiye için uygun değildir. hadi "dirt" kısmını anladık da "sex" kısmını türkiye için anlamak güçtür. türkiye'de seksi hayat felsefesi haline getirecek kimse yoktur. olsa bile gerekli malzeme bulamaz, tek başına kalır, abazanlıktan kafayı yer. *

  (bkz: amerika mı lan burasi)
  9 -2 ... zall
 4. 4.
  (bkz: fillburt)
  ... berbay
 5. 5.
  (bkz: sex and earth)***
  ... nahil
 6. 6.
  grup 84 ve hacettepe olarak bilinen grubun asil isimleri. seksendört seklinde tanindiktan sonra bozmadilar, o isime devam ettiler.
  ... kopush
 7. 7.
  grup seksendört'ün gerçek açılımıdır. fakat "grup" olarak adlandırılınca, iyice güzel bir hal almaktadır. öte yandan bunu gizlemek için zamanında, bir röportajlarında, "hepimizin yaş toplamı 84 ediyor. o yüzden adını böyle koyduk." gibi gubik bir açıklama yapmışlıkları da vardır.
  1 ... dark jedi in da house
 8. 8.
  84 grubunun asıl ismi.
  ... raskolnickov
 9. 9.
  Grup seksendört'ün söyleşi için gittikleri bir lisede "grubun ismi nerden geliyor?" Sorusuna, "bu soruyu ingilizce öğretmenlerinize sorun?" Demelerine sebebiyet veren isimleri. solistin ukalalığı hasebiyle alkışlarla gelen grup yuhalamalarla gönderilmişti.
  ... civan kazanova