1. 1.
  son dönemde ne idüğü belirsiz takım kitleler tarafından toplumu yöneltmek istedikleri durum. haber sitelerinde, reklam filmlerinde gazetelerde ve en önemlisi çizgi filmlerde bile her ne kadar sübniminal olarak da olsa, cinsel içerikli bir takım öğreler had safhada yer almaktadır.

  bu durum, insanları uyuşturma politikalarından yalnızca biridir. sex'i ve cinselliği insanların hayat merkezlerinde tutarak, sonra da bu insanlara görsel ve işitsel organlar yoluyla uyarıcı yayınlar yaparak neredeyse başka bir şey düşünmemeleri sağlanmak istenmektedir. insanların en büyük zaafiyetlerinden biri hakline getirilmektedir sex.

  insanları sex merkezli manüple ettikten sonra, yayınlarla istedikleri şekilde yönlendirmek ve gözlerini kapattrımak hedeflenmektedir. saldırı deyim yerindeyse "nefis" duygusuna yapılan bir saldırıdır.

  son dönemde toplum içerisindeki cinsel içerikli saldırılar, tecavüz, taciz vb. gibi vakalarda görülen inanılmaz artış belki de bu durumun en büyük belirtisidir.

  evet; cinsellik de yemek yemek ve su içmek gibi insan hayatının vazgeçilmez ihtiyaçlarından biridir. burada bahsedilmek istenen şey, bu durumun bir sapkınlık ve beyin uyuşturma aracı haline getirilmesidir.
  ... kifayetsizkelimeler
 2. 2.
  anarşinin en masum hali...
  1 ... neritu