ne yapayım lügatımda var.
acı gerçekle karşılaşmak durumunda kalacaksın o zaman.
kivirmayin lan tipsiziz iste, tipsizlikten hepimiz sapiz, elizabeth olmamıza uydurduğumuz kılıf da bu.

sanki 7 düvel önümüzde domaliyor yeter ki sikin diye de biz reddediyoruz aq.

istesek de yuzumuze tipimize bakip verecek insan yok, o yüzden biz de ayak yapıyoruz ask adamiyiz falan diye. sikik madem aşk adamisin hani nerde Leyla'n hani nerde Aslı'n diye sorarlar adama.
Beta erkeği lafı.
aşk adamı olarak yaratılmışım demek ki hayattaki misyonum bu anlaşılan. herkesle değil sevdiğiyle yaşamak önemlidir bizim gibiler için.
Valla şimdi şunu diyim aşk adamı olursaniz her türlü giren size oluyo. Sex adami olursaniz size giren bir sey yok keyfine bakiyorsun. Yalniz hocam galoş giymeyi unutmayalim sonra duyuyorum bak tohumlar filizleniyo.
johnny sins düşünüyorken.

güldürmeyin adamı gece gece.
içinde bulunduğum durum. sevdiğim kadınla el ele sahilde yürümek varken, beraber en sevdiğimiz kitaplardan alıntı yapmak varken, gözlerine bakıp ona şiirler yazmak varken, en basit bir hayvanın bile yapabildiği sexi neden yapayım ? tamam hiç yapmazsın diye bişey demiyorum elbet yaparsın duygular, hormonlar vs vs o konu farklı ama sürekli sex için sevgili olup, sevgiliyi bir sex objesi olarak görmek bana çok çok ters. bu zamana kadar böyle yaşadım, kitap yazdım, şiir yazdım, sevgi sözcükleri söyledim. içine girmek yerine kalbine girmeyi seçtim. böyleyim ve mutluyum.