1. 1.
  kelime oyununa benzedi.

  zamaninda cok severek basladiginiz iliskiden sonra, artik sizi istemedigini dusundugunuz fakat hala sevgili oldugunuz kisiye deli gibi asik olmaktir. cok guzel baslamistir hersey, oyle de gitmistir ama sonradan kopmustur. size aliskindir, siz olmadan yapamiyordur ama sizinle de pek mutlu degildir. sadece eksikliginizi hissedeceginden, siz olmayinca daha mutsuz olacaktir; onu size baglayan tek sey odur. sevgiliye kendini begendirememek eylemi dolayisiyla, size asik oldugunu soylese de eskisi gibi degildir.

  ama siz hala deliler gibi asiksinizdir o da. icinizi yakar, parcalar. iki sey icin ugrasmaniz gerekir, birincisi onu geri kazanabilmek, ikincisi butun emeklerinizin gotunuze girip sevgilinizi baska bir picin alip goturmesi.
  4 ... der meister
 2. 2.
  (bkz: kaçan kovalanır)
  1 ... madman89
 3. 3.
  Sevgilinin seni sevmediğini bile bile sevgili kalarak unutmaya çalışmak.Aldatma olaylarının sık yaşandığı bir durum.Fakat sırıksıklam aşktan dolayı herşeye göz yumulan durum.
  ... evilfantasy
 4. 4.
  birgün gelir de bir an çokca zamanlardan sonra
  geri dönüp baktığında bilmem anlar mısın
  o senin bir anının benim ömrüm olduğunu *
  1 ... mianke
 5. 5.
  (bkz: ölür müydün beni biraz sevsen)
  ... t bag
 6. 6.
  aşk'ın ta kendisidir. napcen be kızanım, bu aşk denen meret böyle bişi, yıldızım tilbem dediydi ya bir ara, gel dersin gelmez ki, git dersin gitmez ki, aşk laftan anlamaz ki diye. hem olumlu yönünden bak * iki kişilik aşk'ı tek başına yaşayabilirsin, ne güzel di mi?
  ... guzunamca
 7. 7.
  (bkz: götünü yırtmak)
  ... tololo
 8. 8.
  (bkz: dibe vurmak)
  ... aagresifbayan
 9. 9.
  kendini bilmez insan davranışı. bir kere mantık hatası var bu işte. sevmiyorsa, zaten sevgili değildir ama sen sevmeye devam ediyorsan buna platonik aşk diyolar yavrum.
  ... mojorisin
 10. 10.
  birgün canın sıkılıp senin ağzına ... diyerek uzaklaşıldığında sevgili sana gelecektir. ama artık çok geç olacaktır.
  ... ilham gelsin diye bekliyorum