1. 1.
    hepsi mi varoş, kezban, kendini geliştirememiş, iletişim kurmaktan aciz olur bunların. nerede bu kültürlü, mütevazı, zeki, muhabbetine doyum olmayan kızlar. yeni türkiye'de yok olan birçok şey gibi onlar da mı kayboldu ortadan? bıktım bu içi boş egolarından.
    2 -5 ... multeci padisah
  2. 2.
    Katılıyorum. Kitap okumaz, edebiyat hakkında kelam edemez, son okuduğu şeyi hatırlamıyor. Yaptığı şey maaş için çalışıp eve gelip yatmak. Burnu havadan bakıyor amk.

Senin yaptığını herkes yapıyor zaten bir yerde. Ne özelliğin var ki seni isteyeyim? Evet, sorum bu.
    3 -3 ... mavi gozlu kizlari severim
  3. 3.
    evet son dönemlerde farkettiğim en acı gerçeklerden biri bu. gerçekten de güvenilir ilgili her gün mesaj atan, değer veren, ince ruhlu, mütevazı nazik ve canayakın kadına rastlamak imkansıza yakın bu devirde. ben benim kadar kitap okuyan benim kadar derin düşünen, ben kadar masumiyetli ben kadar tesirli sevecek ve yarı yolda bırakmayacak bir kadına rastlasam zaten ona vurulur sevgili olur ve evlenmeyi düşünürdüm. ama gerçekten güvenilir, endazeli, tutarlı ve her gün mesaj atıp arayıp soracak kadar değer gösteren birine denk gelemiyorum... sadece güvenmek istiyorum ya. sadece bir kadına güvenebilmek istiyorum. bu kadar mı zorlaştı güvenebilecek birini bulmak.
    2 ... yoksul genc
  4. 4.
    değer bilmeyen kız bütünüdür.
    -1 ... yitik adreslerdeyim
  5. 5.
    Sadece kadın değil ki. Cinsel yönelimim gereği erkeklerle de takılabilen bir erkeğim. Erkeklere de kadınlara da eğlenmelik gözüyle bakıyorum. Tatava yapma bas geç modundayım.
    1 ... ungoliant
  6. 6.
    kurt erkek sever ama değer vermez.
    ... hakusbenk