bugün

Cunku hicbir erkek icin degmez .
(bkz: kim kızdırdı harun abimi)
yorulmuş kadındır.
Sevemiyorsa artık demek ki.
kıyamam yazık.
kat-i suretle eski sevgilimdir.
bir gün bütün kadınlar.
Kadınlar kararsız canlılardır. Bir çok ülkeden kadınlarla tanışan biri olarak bunu söylüyorum.

Sevmekten vazgeçen kadın yoktur. Kadın sizi çok sevdiğini söyleyebilir arkanızı döndüğünüz anda sizden ayrılmayı düşünebilir. Ardından sizi çok sevdiğini tekrar düşünebilir.

Kadınlar Aşırı derecede ciddiye aldığınız unsurlar olmasın. Bunu aklınızdan hiç çıkarmayın. Bu onların doğasında var. Çoğunlukla hormonal.

En tapa örnek şu; anneniz

Size hamile kaldığı andan itibaren salgıladığı östrojen(bağlılık) hormonu siz doğduğunuzda pik noktasına ulaşır.

Şimdi annenizle olan tartışmalarınızı bi düşünün, bazen sizi doğuranı bile tanıyamıyorsunuz öyle değil mi?

Peki sizinle anneniz kadar bağı olmayan bi el kızını( tabirim için bağışlayın) düşünün. O size neler yapmaz? Neler yaşatmaz?

Ne yazık ki her an tetikte olmalıyız.

Ve unutmayın, bir kadın sizin her istediğinizi yapıyorsa sizi kaybetmek korkuyordur. Bunun nedeni ise çok rasyonal. Bu ne mi?

Istediği ve o an vazgeçemediği tüm şartları Ona o an sağlamanızdır.

Sizden öte bi dünya keşfederse saniye durmaz gider.

Bu dünya başka bi erkek olabilir, akademik kariyer olabilir, maddi hedefleri olabilir, arkadaşları olabilir, evcil hayvanı olabilir, kendisi olabilir hatta izlediği basit bi dizi bile olabilir.

Bunları bilin ve unutmayın. Sürekli düşünmeyin, hayatınıza bakın. Kimseyi de merkez noktanıza almayın.

Basit bir fizik teorisidir bu.

Düşünün şimdi. Örnek veriyorum Güneş sistemimiz.

Merkezimizde ne var Güneş(kadın) biz kimiz geride kalan gezegenler, uydular ve gök cisimleri. Bizim güneşin etrafında dönmemize neden olan şey nedir? Ağırlığı. Ağır olduğu için bizi etrafında toplar ve biz onun etrafında döneriz. Şimdi siz bir kadını bile istiye en ağır cisminiz yaptınız. O Güneş bir gün hayır ben artık burada kalmak istemiyorum dediğinde ne olucak hoop ortalıktan kaybolucak.

Peki geride kalan şeylerr(yani size ne olucak)

Ben söyliyim, basit fiziğe göre merkezini kaybeden her şey yörüngesiz bir şekilde savrulmaya mahkumdur. Merkezini kaybeden her şey rüzgarda savrulan yapraklar gibi savrulmaya mahkumdur.

Kendinize bunu sakın ama sakın yapmayın.
Yorulmuş kadındır.
nefretle dolar.
Sanırım bu kategoriye giriyorum. Bir erkekten , birinden değil sadece. herkesten her şeyden hayatın kendisinden vazgeçtim ben.
kendi başına mutlu olmayı seçmiş kadındır. mutluluğun başka insanlarla sağlanmayacağını acı deneyimler sonunda öğrenmiştir.
can yücel/ değil okurken yıllar sonra, denk gelen başlık. "...gözlerimden tut da ciğerime kadar kırgınım.
o kadın daha beni tanımamıştır.
Güvendiği dağlara hep kar yağan kadındır. Ama aynı şey erkekler için de geçerli heralde. insanız sonuçta.
Emek vermeyi bırakmış, olumlu ya da olumsuz hiçbir unsura tepki göstermeyen kadındır.
Kılı kıpırdamaz.
%99 birinden darbe yemiştir, başka bi neden olamaz.
nedensiz yere sevmekten vazgeçmişse bir gün yoruldum artık istemiyorum demişse kesinlikle kabul edilemez. bu aslında şöyle bir şey. ben değerliyim, başka birini bulacağım, senin üzülmen beni bağlamaz. ne zaman karşınızdakini kendinizden daha çok düşünmeye başlayacaksınız? ortada bir kavga, anlaşmazlık, çözülemeyecek bir şey olsa tamam eyvallah ama yoruldum istemiyorum demek bencilliktir. net hakka girmektir ya.
O artık olmuştur. Ama zor bir durum ya. Bir kişiyi sevmekten vazgeçmek mi? yoksa genel olarak sevmekten vazgeçmek mi mesele bilemiyorum ama

Genelde bundan vazgeçtiyse yeni alanlarda sevgisini paylaşacağı hobileri, evcil hayvanları ve tek başınalığın verdiği özgürlüğü tadacaktır o eminim bir daha eskisi gibi olmayacaktır. Geliştirecektir çoğunlukla kendini konuşmaktan keyif alabilirsiniz ama ikiliye dönmez can dostunuz olur her an yanınızda belirebilir. Mutlu eder, mutluluğu böyle elde eder.

Birini sevmekten vazgeçen kadın ise o biraz daha zor bir kulvarda engelleri fazla olacaktır henüz deneyimsiz olması muhtemeldir. Çokça yara alıp sevme duygusunu kaybedene kadar, benliğini sorgulaması muhtemeldir. Karışıktır, karmaşıktır... Git gelleri fazladır, bazen duygu yoğunluklarıyla hatalat yapabilir. Net olmakta güçlük çekecek kadındır.

Ama emin olun kadınlar bir kere ağlar gerçekten ondan sonra o donuk bakışları bir daha göremezsiniz. Yasadıklarımdan, bildiklerimden genel olarak çıkarttığım kadınlar ağladıkça güçlenen, aslında güçsüz olmayanlardır.
hiç bir kadın sevmekten vazgeçmez, ama sevdiği kişiden vaz geçebilir.
Sevgisini hak etmeyen yanlış erkeğe verip emek harcayan ve artik bunun bir işe yaramadığını görüp gerisini sallamış kadındır.
güncel Önemli Başlıklar