1. 1.
  kimi zaman,sevgine sadakat göstermek için sevilmemek göz önüne alınmaz.Ölürsün onun için,ama bilmesi senin için bir anlam ifade etmez.Kimi zaman ise sevilmemek çok koyar.Gerçekten koyar.Ne yapılacağı bilinmez.Ne yapılmalıdır da sevgi gösterilmelidir ona...
  1 ... el ottomano
 2. 2.
  sevmek akıl işi değil, gönül işidir. bu yüzden sen ne yaparsan yap, karşındaki sevmiyorsa sevmiyordur. zaten seni sevmesi de senin yaptıklarına bağlı değildir. istersen önüne dünyaları ser, olmayacaksa olmaz. 'hmm.. bu benim için çok şey yaptı, o zaman ben de onu sevmeliyim.' diye düşünmez. çünkü sevmek akılla değil gönülle olur.
  ... sakinsevme
 3. 3.
  Sevilmeden sevmek üstüne üstlük olmayacağını bildiği halde umutla beklemek gerçekten yürek işi. Dışardan bakıldığında mantık dışı, işin içinde olduğunda da tek mantıklı yolu beklemek...
  ... ironiii
 4. 4.
  Her şeyimi feda edecek kadar çok sevıyorum ama sevılmıyorum. Nerde yanlış yapıyorum . Hani sevgi emektı? Bundan âlâ emek mi olur? ama sevılmıyorum dıye sevmekten vazgecmeyecem hıcbır zaman.
  3 ... minikurbaga
 5. 5.
  Eğer ki karşındakini çok fazla seversen kaçırırsın. Gider, sevmez seni. Aşk konularında yemlemek çok önemlidir. Karşındakine ufak çıtlatır, etkiler geri kaçarsın. Yavşarsan zaten işin biter. Sana ölürüm, çok güzelsin, sensiz yaşayamam filan derseniz hapı yuttunuz. Kesinlikle terk edileceksiniz. Bu ilişki yürümeyecek. Cool davranın. Karşıdaki size bağlansın önce. Eğer onun sevdiğinden eminseniz, siz de bağlanın. Salın kendinizi. Ama şunu asla unutmayın, sevildiğinizden kesin olarak emin olmadıkça hiç kimseye ölümüne bağlanmayın. Allah herkesin karşısına hayırlı insanlar çıkartsın.
  3 -1 ... selanik muaciri
 6. 6.
  "tek yanlı aşk kişiyi nasıl da aptallaştırıyor" demiş cemal süreya.
  3 -1 ... romabirgundekurulmadi
 7. 7.
  aşkların en hüzünlüsüdür.

  seversiniz, sevdiğinizin gereğini yerine getirirsiniz ancak karşıda tık olmaz.
  1 ... kaptan magara adamii
 8. 8.
  Sevmek yada sevilmemek, bütün mesele bu zaten.
  2 ... smile now cry later
 9. 9.
  Ters akıntıya yakalansanız, ne kadar direnebilirsiniz?.
  ... ayazhan
 10. 10.
  Zor durum.Aşk iki kişiliktir. Diğer türlüsü takıntıdır. Itici bir şeydir.
  ... albinokarga