bugün

Tanıştığım insanlarla can ciğer olmam.
Bi dur da önce tanı bakalım gerçekten seveceğin kafada biri mi.
O hafif bi mesafe vardır ya, işte onu kuramıyorum. Sonradan da o insanla yakın olduğum için, ona katlanmak zorunda kalıyorum.
Kararsız olmak.
Birincisi sinirlenince gözlerim dolar, ikincisi boyum çok ama çok kısa -cidden üzücü-, üçüncüsü de çok çabuk sinirleniyorum.
Ağzıma sıçiyim bazen çok konuşuyorum ya.
Dışarıdan çok kendini beğenmiş duruyormuşum.
insanları affedemesem bile özür dileyene affettim demem. Hayır affedemmemek falan sorun değilde sonra cıvık cıvık muhabbet etmeye çalışmaları daha da nefret ettiriyor insanlardan.
Insanlara fazla deger veriyorum. Gotleri kalkiyo. Sonra ugras dur.
Herşeyi hatırlamam.
çok inatçı.
Birisi tarafından kırıldığımda ona sana kırıldım diyemiyorum yada sorduğunda anlatamıyorum. insanlar bu huyumu seviyorlar çünkü bağırıp çağırmıyorum ama gelin bide bana sorun.
Tembelligim.
detaycıyım, hiçbir şeyi unutmuyorum. bir de ara sıra uyuzluk yapmayı seviyorum.
Çok fazla düşünmem.
insanlarla olan ilişkilerimde fazla umursamaz olmam.
ilgimi ve sevgimi eksik etmem ama giderseler de pek umursayamıyorum. Ayrıca çok unutkanım. Olayları da fazla umursayamıyorum çünkü hatırlamıyorum zaten.
kibir benim en gözde günahım. boynumda taşırım öyle. bu sebeptendir kolye takmadım hiç.

hiç demişken onu da omzumda taşırım.
Sinir, sanırım genetik.
obsesif olmam.
insanları fazla önemsiyorum, ilişkilerimde sınırlarımı belirlemekte esnek davranıyorum ama olsun bunu da başaracam sonradan kazanılan kazanımlar kolay kaybedilmez.
Sürekli gülmek. Sevsemde sevmesemde gülmek.
elektrik faturasını "faturanızı ödememişsiniz, 5 iş günü içerisinde ödemezseniz görürsünüz gününüzü" yazısı gelmeden ödemiyorum.
inatçı olmam.
Kızlarla iletişim zor kurarım
Çabuk sinirlenip zor geçiririm sinirimi. Bunlar var şimdilik
Kişileri tanımadan şaka yapıyorum. Üslübum da ters ve fazla reailist benim. Zor durumda kalıyorum çoğunlukla.
tembelim.
Fazla safım.
Konuşmam bozuk.
Çirkinim.