bugün

Ben sevilmediğimi biliyorum ama benim sevmediğim yazar yok yazdıklarını beğenmediğim yazar çok.
tanım yerine analara hakaret eden ardından özelde şahsımla tartışan adres verdiğim halde gelmeye yüreğinin yetmediği vasat yazar tengir budun kişidir. evet...

beni ergen sanmış sanal alem yalandır usta adres verdim sana ersoy ulubey özel biridir senin gibi bursa zirvesinde arkadaş desteğiyle davet etmiyorum yeke yek delikanlıysan gel gerisini artık hangi mecrada hesap vereceksin işte onu sadece ben biliyorum senmi yamansın ersoy ulubeymi yaman.
Tengir budun emmim çok minnoştur.
Onu neden sevmediniz?
emozer
sevemiyorum.
(bkz: tiamat)
(bkz: afet i devran)
(bkz: bim kamyoncusu)
(bkz: matbazel)

ve elbette (bkz: dr harleen quinzel)
Ömer seyfettin çocukluğumun kabusudur çok iyi adam olmasına rağmen kitaplarının 2.sayfasından uyuya kalıyordum.
Trolluk yaptığını sanan yazarlar.
Trollugun ince bir iş olduğunu bilmeyenler. Saçma sapan şeyler yazıp buna trollluk diyenler.
(bkz: aslolan Fenerbahce dir)
(bkz: being a dwarf)
(bkz: kilise sarapcisi)
(bkz: forza besiktas)
(bkz: tiamat)
Yoktur.
(bkz: hepsi)

(bkz: hepinizden iğreniyorum)
Beni yazan var mı diye bir bakmaya geldim ben.
Deveciyle kert vardı silik oldu ipneler.

Kimi sevmesem silik yiyor(buraya yan bakmalı emoji gelecek).
O kendini biliyor.
On birinci nesil çoluk çocuk. Nefret ediyorum. Evet.
en başta tengir budun iki gezi direnişcileri üç solcular dört dinsiz imansızlar. evet..
cinsiyetçi, şekilci, yobaz, cahil olan tüm yazarlar. kimler olduğunu yazmama gerek yok şuan aklınızdan geçenler.
bunlar ;

(bkz: kedi fotosu ile kız tavlanıldığını sanan mal)
Her başlığın altında görmekten bıktığım on birinci nesil zevatlar. Nefret ediyorum hepsinden. Evet.
Serenay hayranı bir ergen var. Kendimi çok duygusal hissederken yazdığım bi entrym vardı durup dururken açık eksi oyladı.

Hayır ne alaka yani. Hakkaten gıcık oldum. Eksi vereceksen ver gitsin. Açık seçik dalga geçmenin mantığı ne.
ponçik kalbinde bana yer olmayan yazarlardır.
inanmadığı, benimsemediği düşünceler için her türlü hakarette bulunup, bin takla atarak her türlü iftirayı atan yazarları sevmiyorum.

Donuza da almak istemiyorum kimseyi.
(bkz: ruzgara karsi yuruyen adam)

Bir insan bu kadar itici olur. Sayesinde aynaya bakamıyorum. Iyyyyy bir kaşık suda boğacam!
hdp ve demirtaşı sempatik bulan, destekleyen demokrasi ayağına hümanizm ayağına binlerce asker ve sivilimizin ölümünü hiçe sayan yazarlar 1 numarada gelir.
Boş yapan.
Kızın nickini söylesene diyen bir eleman var. Aha o. Ne aç adamlarsınız lan.
güncel Önemli Başlıklar