bugün

sevmediğin kızla sevişme durumudur.
nedense pek zevkli değildir. bildiğin et parçasından başka bir şey değil.
her şey sevişmek değildir, bazen kalplerin bir olması gerekir.
(bkz: çiftleşmek)
Erkek pek fazla umursamaz ama kız için işler değişir , onlar daha duygusaldır daha narindir . bizlere nazaran daha çok önem verirler duygusal bütünlüğe . Ah canlarım benim ya kıyamam ben onlara , onlar bitanedir bitane .
Erkekler icin cok normaldir.
Heteroseksüel bir bayanın yapmayacağı hareket. diyebilirim sanırım başlığı açanın entrysine paralel.
Normaldir.
Sevdiği erkekle sevişmeyen kızlar yüzünden ortaya çıkmıştır.
Aptallık, duygusuzluk.
Normaldir demişler. Gerçekten normal heralde, bir bana değil. Ama değil işte, bilmiyorum.
Sevmediğim bir kıza dokunamam lan ben, midem kaldırmaz. Yapamam. Belki birileri çıkar sen de erkek misin der gülerler. Onlara göre erkek olmak hiçbir şey hissetmediğin et parçasıyla sevişip yarın arkadaşa anlatmaksa, eyvallah değilim..
Sevmediğim kızın suratına bakmam ne gerek var kızı umutlandırmaya herkesin duyguları var biraz duyar.
Amk ihtiras, şehvet de bir duygudur illa aşk olacak diye bir şey yok.
Sevmediğin yemeği yeme gibi durumu ile eş değer olabilir efendim.
Başıma gelmedi ama sadede basit bir benzetme yaptım ha aynı şey mi ışte onu bilene sormak lazım ?
erkeklerin cogunlugudur.

mecburiyet ve ihtiyac gidermek icin yaparlar. biz saf kadinlarda iki tatli soze hemen yelkenleri indiririz.
sevişmek kelimesi işteş bir kelimedir. kökü sevmektir zaten. iki kişi sevme eylemini yaparsa sevişmek denir.
dolayısıyla sevmeden sevişmek diye bir şey yoktur. ayrıca sevse de sevmese de her erkek seviştiği kadının cinsel doygunluğu sağlamak ister, sağlayamazsa da zaten kendini suçlu bulmaya başlar.
Bu millet nefes alsınları gördü, sevse o kadar zevk almazdı.
Ruhunu kaybetmiş öküz eylemidir.
Beyni özel bölge takımına taşınmıştır.
Mal.
(bkz: kalkmaz ki)
AŞK MEŞK HiKAYEDiR TEK GERÇEK VAR O DA LiBiDO. SENELERDiR ÇiRKiN DEDiĞiN KIZ BiLE AĞIR YOKLUKTA TAVAN YAPMIŞ LiBiDO ETKiSiYLE GÖZÜNE NASIL GÜZEL GELiR NASIL AĞZIN SULANIR BÖYLE TOPUKLARINA KADAR YALAYASIN FALAN GELiR. SiZ AĞIR YOKLUK ÇEKTiNiZ Mi? AYNI ŞEY KIZLAR iÇiNDE GEÇERLi O ANKi LiBiDO iLE ÇiRKiN ERKEKLER GÖZLERiNDE BRAD PiTT OLUYOR. YAKIŞIKLI ERKEKLER UTANGAÇ OLDUKLARI iÇiN KIZLARA YANAŞMIYOR ONLARDA ÇiRKiN ERKEĞi KABUL EDiYOR..

iŞTE iLiŞKiLERDE BÖYLE BAŞLAR TEK GERÇEK VAR LiBiDO. SEViŞiN DOSTLAR.
Alçaklıktan başka bir şey değildir.
afedersin gerginlikten zikin bile kalkmaz.
her armutun tadına bakmak lazımdır.
Sik beyinli erkeklerin yaptığı eylem. şaka değil gerçekten sik beyinlisiniz.
aşk başka seks başka... ten uyumu yakalandıysa sevişmek için gerekli şartlar yakalanmıştır. tabi bu durum ülkemizde ' delik varsa olay bitmiştir ' e indirgeniyor o ayrı.
ona sevişmek denmez. afedersin ama onun adı " sikişmek " olur.
yok artık ulan o kadar mı düştünüz beyler.