1. 1.
    evet, her gün işe küfrederek gidiyorum. iliklerime kadar nefret ediyorum. mesai bitsin diye saatleri sayıyorum ortalama maaş 4.000 TL buluyor.ülke ekonomisi ortada, istifa etsem mi bilemiyorum?
    2 ... economistman
  2. 1.
    Bir soru.

Ay .mına bile koyarım ayol.
    Sevmediğim bir işte para dışında hiçbir kuvvet beni calistiramaz. Ha maaş 5 binden az değilse hoplaya hoplaya çalışırım.
    3 ... the kadinn
  3. 2.
    Hayatın kısalığı düşünülünce yapılmak istenen ama hayatın gerçeklerini görünce cesaret edilemeyen bir düşüncedir bu. Yani tam bir dilemma.
    1 -1 ... ultraviyole
  4. 3.
    toplanın sözlük.
    ben kendi mesleğime henüz başlamadım. 24 yaşımdayım ama kısmet olmadı daha.
    yine de hepinizin imrenerek baktığı bir okulda mühendislik okuyordum ve cidden geleceği olan bir daldı. hem hocalardan, hem de o okulun mezunlarından aldığımız bilgiler okulu bitirdiğimiz zaman geleceğimizin parlak olduğunu gösteriyordu. ama ben bölümü sevmiyordum. iş gereği madenlerde ya da şantiyelerde çalışmam gerekiyordu veya benzeri yerlerde.
    peki ne yaptım?
    6 sene okuduğum o okulu bıraktım, çünkü bundan 5 sene sonra 10 saat çalışmam gereken iş yerine küfürler ederek, istemeyerek ve nefret ederek gitmek istemedim. radikal bir karar aldım ve hayallerimin peşinden gitmeye ve sevdiğim işi yapmaya karar verdim.
    şu an orta seviye bir okulda sevdiğim bölümü okuyorum ve inşallah mezun olduğum vakit iş yerine severek ve hatta koşarak gideceğim.
    -1 ... bay polar
  5. 4.
    Bıraktım.
    Tam tersini beynim algılamıyordu bile. En çok arkasında durduğum radikal kararımdır.

Şu anda sevdiğim şeyi yapmak kendimi her açıdan iyi hissettiriyor.
    Zevk alıyorum bir kere.

Sevmiyorsanız lütfen bu eziyeti kendinize çektirmeyin şu an maddi durumlar el vermiyorsa da gelecekte değiştirebileceğinizi düşünün ve yine mutlu olun. Ne kolay ama değil mi?
    Aslında kolay adamlar 5 farklı işte uzmanlık düzeyine çok kısa zamanda gelmiş.
    Gerçi donanım meselesi ama siz isterseniz neden olmasın?
    3 ... demir kelebekler