bugün

çok duygusalım ve sevdiğimi çok kıskanıyorum bu sadece sevgilim için geçerli de değil.
çok duygusalım...çok.
Arada ölesim geliyo.
çelişkilerim. korkularım.

en kötüsü de, tutarlı hissettiğim anların sayılı olması. her seferinde bir başka yönüm yüzüme çarpıyor, kaygan zemindeyim.
gavatım, beş para etmem. cidden.
her türlü ortamda küfürlü konuşmak ve umursamamak.
dnaya sahip olmak.
Üşengeçliktir uzun süredir herseyi öteliyorum herseyi erteliyorum bu durumu derhal düzeltmek gerekiyor.
yok. sevmesem yapmam zaten iradem var.
o özelliğimi seviyorum ki yapmaya devam ediyorum.
En küçük bir şeyi bile günlerce sıkıntı sorun yapmam gülüp geçemem aklımdan çıkmaması, biri benim iyiliğim için bile birşey dese öfkelenip kavga bile edebilmem. Bu sorunu nasıl yenerim bilmiyorum.
Safım lan ben.

Her denene inanıyorum.

Duygusalım bi de.

Gel ağzıma sıç, iki dakika sonra iki damla yaş dök, ağlama gel bi daha sıç derim.

He bi de malım ben.

Duygusal bir saf olduğumu bile bile aynı şeyleri yaşamaktan vazgeçmiyorum.
uyku düzenim. daha doğrusu uyku düzensizliğim.
bes dk mutlulugun kopegiyim. bes dakika mutlu olma ihtimalim icin bes ay uzulurum bes ay yipranirim bes ay cabalarim. bes dakika mutlu olmak onemli arkadaslar.
takıntılıyım bunu sevmiyorum doktorcum, bir de bir konu hakkında çok geniş perspektiften bakındığım için kararsızlığa düşürüyorum kendimi. naapmam lazım, ama antidepresan felan yazmayın kullanmam ona göre.
çevremdeki insanlarla anlaşamayacak ve onlara derdimi anlatamayacak kadar zeki olmam.
Sabirsiz olmam, cabuk sinirlenmem, bazen patavatsiz konusmam.
insan olmam.Ne vardı şuan köşede kendini yalayan düz sokak kedim tarçın gibi tek derdim mama olaydı.Cenabu Rabbil alemine sitem asla değil demekki çekeceğimiz varmış.Sabır.
kafamda bir mallık var.
kumar ve içkiye bağımlıyım. sevdiğim özelliklerim ise sigara içmiyorum.
sevdiklerime çok güvendiğimden kolay kandırılmam.
sinirlendiğimde karşımdaki insanı tanımamam ağzıma geleni söylemem..
Hayatımı zevk almadan boşa harcamam.
insanları umursamamak.

Hayır azıcık takayım diyorum. O da olmuyor
fenasi kerim.
çok çabuk sinirleniyorum, istemeden insanlara havalı gözüküyorum ki öyle biri değilim. birde nefsime tam anlamıyla hakim olamıyorum.