bugün

skor yaptığı gibi iğrenç bir ide ile bunu arkadaşlarına da anlatmak isteyen erkektir. ne o öyle hayvanlar gibi, işe bir de bari alanını belli et.
(bkz: Ortamlarda sevişiyorum dersin kim bilecek ki amk)
Karaktersizdir. Yarın öbür gün, büyük ihtimal onun kızınıda birileri silkip arkadaşlarına anlatacaktır.
(bkz: eden bulur)
dünyanın en yalancı erkekleridir. zira kadın boşalamadığı için dudaklarını kemirirken, öbür yanda bu arkadaşlarımız 54523452345452 posta kaydım diyerek (bkz: mavra) atmaktadırlar...
yüksek ihtimal uydurma hikayeler anlatan acınası erkektir.
şişirip patlattım arkadaşlar.
(bkz: geçen yine sevişiyorum)

Muhtemelen sallayan erkektir.
amın feryadıdır.
Daha geçen seks hikayasi anlatan yazar değil mi bu? Olum valla komiksiniz
Sevmeyen erkektir.
Aynı zamanda engin abinin seks hayatını konu almış başlık olmuştur. Bari isim vermeseydin be kuki.
evet sevgili sözlük yazarları gecenin bu vakti rahatsız ediyorum sizleri lakin bu açıklamayı yapmam elzemdi. öncelikle ismimin engin olduğunu beyan etmek isterim. sevgili kukla arkadaşım üzerimden prim yaparak "aaa kuki sen ne komik adamsın akşam takılalım mı?" diyecek kızları beklemekte. lakin ben siz sevgili sözlük yazarı kardeşlerimin bu pezevengin tuzağına düşmeyeceğini biliyorum. benim hakkımda köylü demiş şivesi bozuk demiş. keşke köylü olma şerefine nail olsaydım lakin değilim. türkiyenin en kaliteli üniversitesinde okuduktan sonra mit de master eğitimi aldım. ülkeye döndükten sonra şu anda çalıştığımız firmada üst düzey yönetici sıfatı ile göreve başladım ve şu anda bu görevi başarı ile yürütüyorum. işimde başarılı olduğum kadar özel hayatımda da gayet başarılı ve mutlu bir erkeğim. prostat falan değilim. bu açıklamayı yaptıktan sonra kukla nickli asıl adı hüsamettin olan çaycımızdan bahsetmek istiyorum. 43 yaşında 8 numara yani şişe götü diye tabir edilen gözlüklerden kullanan, izzet altınmeşenin beninin iki misli büyüklüğünde bir beni olan, iki kelmeyi bir araya getirirken bin bir zorluk çeken bu kardeşimizi topluma kazandırmak adına tüm mesai arkadaşlarımla birlikte ciddi bir mesai harcadık lakin başarılı olamadık çünkü sıkıntı bizde değil beyninin dörtte üçünü bir yerlerde unutan bu kardeşimizdeydi. neyse lafı çok uzatmadan bu arkadaşın yazdığı birkaç yazıya daha şahit oldum. tamamiyle düzmecedir sevgili kardeşlerim. sizden ricam başka insanların yaşadıklarını burada yine başkaları tarafından kaleme döken -zira bilgisayarı parça tesirli bomba zannediyor- birine itibar etmemeniz. hepinizi saygıyla selamlıyorum.
saldırayabi modu açık kalmıştır.
(bkz: gevşek)
Yedin bir bok bari anlatma.
ezik olduğu için millete gösterme gereksinimi duymaktadır.
cibiliyetsiz.
inci sözlük'te trend olmak için çabalayan erkektir. saygılar.
erkek demişsiniz. bu orospu çocuğu.
Delikanlı bir adamdır birde periscope da canlı yayın yapsa on numara adam olur.Evet.
(bkz: Gavat)
karaktersiz o.cocugudur.

erkekligi cinsel organinin uzunluguna gore degerlendiren zihniyetten baska ne beklenirdi ki...
Öyle siktim böyle eline verdim abuda kalktım parande attım sörf yaptım nidaları ile anlatır. Bilimum mahalle gençlerinin hayal dünyasına bir tuğlada bu abimiz koyar. Birde orospu zaten diye noktayı koyar. çok kısa süre sonra ise sebebini çözemediğim halde kendi tabiri ile orospu dediği kıza aşık olur yağız abimiz. Akabinde mahalle delikanlılarına x bundan böyle yengeniz evlenicem ben onunla der. karakterini siktimi karaktersizi ya.

neyse bir diğeri ise erkeklik olayını cinselliğe buna paralel olarak skora bağlayan abilerimizin yaptığı hadisedir. Oooo aga akşam fenaydı ya. Çıkarmadan 4 posta. Lan amına kodum okadar kalkarı var ise gel beşinciyi bende at helali hoş olsun. işin aslı en fazla 2 meme ellemiştir godoş skor hanesini kabartacak ya 4 posta. hassiktir ordan..

aga kişi sevgilin olsun veya fahişe olsun o kısmını siktir et. Lan senin özelin bu niye anlatırsın millete. gerçi bu olayın cinsiyeti yok. karı kısmısı arkadaşlarıyla cinsel hayatı daha fazla ayaklar altına alırlar. anlatan kadın olsun erkek olsun fark etmez anasını sikerler o mahremiyetin çok iyi bok yemişlerdir çünkü anlatarak. sonuçta anlatılan kişi çok yakın arkadaştır veya kahvede sadece selam verilen insandır bunun önemi yok amına koyyim. samimi arkadaş diye benim taşağımdaki kılları bilmek zorunda mı?

lütfen kimse ama kimse üzerine alınmasın. Genel bir savunma mekanizması vardır.Kendi özelimi anlatıyorum sanane. Lan kodumu tek hücreli terliksi hayvan ozaman git elini nasıl siktiğini veya kendini nasıl parmakladığını anlat. senin özelin odur. yaşadığın cinsellik karşı cins ile senin yani sizin özelinizdir. ve terbiye sınırlaırını aşarak sen partnerinin mahremini elaleme peşkeş çekiyor olursun.

tamam sakinim.
Hayati boyunca ozeli olmayacak olan karakter yoksunu erkektir.
istisnası çok çok az olmakla birlikte bu ülke erkeğinin %99u bunu yapıyor. ah masum kızlar baldırlarınızdaki benler, kalçanızdaki izlerin hepsi erkek sofralarına meze oluyor bunu unutmayın.
Klasik bir önermede bulunup, orospu çocukluğu ile bağdaştırdığım erkek modeli.
güncel Önemli Başlıklar