bugün

Dünyadan bihaber kızdır.

Yeni hayatına merhaba de hayatım.
Bir an önce yol verilmesi gereken kızdır.
dayı yeğeniz.
muhafazakar olan kızdır.

not : beyni gerçekten öyledir. tanıdım böyle birini. zoraki bir sürece girdik. zaten o süreç içerisinde telefonunda bir kaç kişi ile heyecanlı mesajlaşma modundaydı. tabi bu olaylar umrum dışı olduğu için takmıyordum bile. onca otel odaları eşlik etti bize. onca arkadaş evleri açtı kapısına bize. ama kafasında sevgiliydik işte. çok takmayın. .) kendinizi biraz soğutun, sakince uzaklaşsın.
Kaybedecek kızdır bu kafada fazla yol alınmaz.
Sevisebilmek için kiza "seni seviyorum" dedigin için gerçekleşen hadise.
Tom ve jery.
kırılgan ve kıran taraflarının en kırılganıdır. sever sevmez, düşünür düşünmez, bu birbirini takip eden olumlu olumsuz betimlemelerin belki de en günahsız olanıdır bu soruyu yönelten kız. Bazen iki dakikalık zevk için sevişir, bazen de hayatın en gri tonlarını iki dakikaya müebbetlemek için sevişir. içinde sev! dayatması olan bir eylemden nasıl korkar ki insan.

-biz neyiz mahir? mustafa? ahmet? mehmet? savaş? volkan? ve daha niceleri..?

bu sorunun cevabını bilen yalnızlığını bu kadar özgür bırakır mı?
salak olan kızdır. olur da sevişirseniz böyle sorular sormayın. insanı kendinizden soğutuyorsunuz.
Soru soran kari.
Sevişmeyi ödül olarak görüp kendisine en saçma aşk lâflarını söyleyene veren kadındır.
insanız şeklinde espri yapılabilecek kızdır.
sen sırf o kızla beraber olabilmek icin onunla ciddi düşünüyormuş gibi davranıp seni seviyorum dersen sorar. git tek gecelik ilişki yaşayan kiz arkadaş edin kardeşim kiz da sadece eglencesine senle dolaşsin eğlensin. bir saatlik zevk için sana aşığım hadi sevişelim ayaklarına yatmayin.
Muslumaniz ama gunahkar muslumaniz.
+ şimdi biz neyiz?

- iki yabancı.

eee adam istediğini almış sonuçta...
"zikkimin koku."

iki gunluk sevgili oldugun adamla yataga girersen alacagin cevap budur.
Sevişmeden önce ne olduğun belli olmayan adamla sevişiyosan bacım seviştikten sonra adamın pekte şeyinde olmaz bu durum.
statükocu şahıs. bana kalsa kendisiyle bi daa sevişmeyin. hamile falan kalmışsa da tası tarağı toplayın,

arjantin türklere vize uygulamıyo,diye biliyorum, ilk uçakla buenos aires ´e gidip arjantin e iltica edin.

biz neyiz, bir statüleme sorusudur, bu soru çok tehlikeli bir sorudur, o sevişme de senin önüne atılmış "yem" dir. bu soruyla sana zoka yutturulmaya çalışılmaktadır.

türk kızı, sözlükten anladığım kadarıyla, önüne bilimum turistler, rus kadınlar falan çıktığı için, dokundur ama verme, taktiğini değiştirmek zorunda kalmis, yoksa yüzüne kimse bakmayacak, ama gene de mahalle baskısını uygulamaya devam etmek amacıyla, zoka olarak erkeklerle sevişmeye başlamış...

bi alman kızı sana hiçbi zaman böyle bişey sormaz, ne olduğunuzu o da bilir, sen de bilirsin.

bana bi kadın böyle soru sorsa, herhalde eşeğin zikiyiz, falan derim.

yani duymak istiyo ki, biz nişanlıyız, evlenicez, falan...annesine falan da öyle anlatır, bi de ben zaten vurdurdum, der, böylece sen beş babalara gelirsin...

o yüzden- yanıt olarak eşeğin zikiyiz, cevabı uygun olur.

zor işler bunlar türkiye´de...gerçekten bu mahalle baskısı acayip bişey.
bir duş alalım önce sana gereken herşeyi söyleyeceğim merak etme denilesi kızdır.
şuan yeni boşaldım malum erkek aklı o arada biraz gelgit yaşıyor hemen sorma. kan beynime gitsin önce.
sözlük tarihinin en aptalca başlıklarından biridir.

ne olduğuna karar veremeyen kız sevişmez. böyle yazıyorsunuz kezbanlarda sevişildiğini düşünüyor.
(bkz: bacanak)
(bkz: evlenicez taam mi)
(bkz: cenabet)
Sonrasında zeki mürende bizi görecek mi diyen kızdır.
kirliyiz. evet. önce ben duşa giriyorum.
- hayır önce yıkan sonra hazırlarsın.
- ama aşkım.
- amerikan filmi mi çekiyoruz lan.
- bekle beni.
güncel Önemli Başlıklar