bugün

sevişmenin ağızda bıraktığı öğüşme ve terli ten tadını silmek için en ideal yöntem...
'bıraktım kendimi, elimden geldiği kadar bırakayım' eylemi; daha çok gevşemek, daha çok rahatlamak...
yeni bir gelenek denılebir
ister fakir ol ister fukara her yemekten sonra yak bir sigara sözünü her sevişmeden sonra yak bir sigara şeklinde değiştirebilecek olaydır.
bir ritüeldir.vazgeçilmezdir.
sevistiksen sonra sigarayı sevgiliyle birlikte döndürerek içmekten biraz daha az güzel olan eylemdir.

(bkz: sigara döndürmek)
f1 kazanmış pilotun şampanya patlatması gibi bir şeydir... nasıl ki her yarıştan sonra şampanya patlatılır, her patlamadan sonra sigara yakılır...
captain black sweet özel tercihtir. **
(bkz: orgazm sigarası)
(bkz: tatlı yedikten sonra tuzlu yeme ihtiyacı)
en kral sigaradır.
karsılıklı yakılanı rituel gibidir daha makbuldur.
yemekten sonra yakılan sigara ve pakette kalan son sigarayla beraber en çok keyif veren sigaradır.zaten bunların üçü içmesi en zevkli sigaralardır.
hazzı kaynağında içtikten sonra, açılan bronşlar ve tüm nefes arası sıklıkları üzerine sigaradan çekilen ilk nefesi almaktır.
ayrıca sigarayı bırakamama nedenlerinde ilk üçe girer.
sigara içtikten sonra sevişmekten daha güzeldir...
(bkz: duman içindeki siluet)
erotik filmler tr dublaj gerçekten çok kaliteli bu siteden çıkamıyorum tıkla ve gör.
tadına doyulmayan anlardır, ağzınınzdaki nikotin tadı gittikten sonra olaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
x- geiyorum,geliyorum aşkım geliyorum
y- yapma osman iki dakika olmadı başlayalı
x- aeeıaeıaeı *
x- geldim ben sevgilim
y- farkındayım osman farkındayım
x- çok güzeldi ama di mi?
y- kendi adına konuş
x- neyse ya sigarandan bir tane alabilir miyim lütfen?
y- bi bok başarmış gibi bide sigara mı yakacaksın?
x- adamlar sözlüğe başlık açmış seviştikten sonra sigara yakmak diye. bir bok biliyorlarda açıyorlardır o başlığı denemek istiyorum hayatım.
y- lan sen sigara kullanmıyorsun ki
x- yahu ver sen bi tane merak ettim
y- al osman al, al ve gözüme gözükme lütfen
seviştikten sonra sigara yakmak mallıktır.
insan sikiştikten sonra sigara yakmalı. olaya sigara arası koymamalı.
partner göğüste uyurken çok eğlenceli olan eylem.
herşey olup bittikten sonra gayet kendine güvenen bir şekilde şahsın kısık bir gözle sigarayı içine çekmesi durumudur.
(bkz: orgazm sigarası)
Sevişmekten daha çok rahatlatan durumdur.
keyiftir.
Asıl orgazma ulaştıran, insanı nirvana ya çıkaran olaydır.