bugün

yaşayamayanların, yaşamak isteyip de ulaşamayanların merak ettiği zevktir.

acayip zevklidir, ilk önce bunu bildireyim arkadaşlar, bu keriz kadına iki üç dil, biraz araba gezintisi, bir kaç da hediye alırsınız, bu da zanneder ki beni alıp evine gelin yapacak!, hahahhaha, neyse işte siz de yaptığınız plan doğrultusun da işleri hal yoluna koyup o muhteşem gece için hazırlığınızı bitirip atarsınız kerizi eve!, sonra efendime söyleyeyim bildiğiniz şeyler işte anlatmaya gerek görmüyorum bundan sonrasını, neyse işte o vakit gelir ve yüzüne bakıp buraya kadar kerizciğim, haydi toparlan da defol!, dersiniz hahahaha, harika bir duygu ama he yaşayın derim vakit kaybetmeden aman ha!. o keriz de yazın sıcağın da traktör tekerleği görmüş tarla yılanı gibi bön bön size bakar ve der ki,

- ay nası yağneeeeeeee yaaa ben böyle hayal etmemiştim nası yaağğğğ

der!.

siz hiç oralı olmadan kalkıp iş bitti fiş gitti kızım haydeeee daha uğraştırma paçoooz diyerek aslan gibi bir bağra basıp defeder ve sıradaki kerize bakarsınız, işte bu kadar arkadaşlar, bilmeyenler öğrensin, ki hayat onlar için daha bir faydalı ve hayırlı olsun ahhaha, neyse işte biz yine asli görevimizi yaptık, mutluluklar.
olmaması gereken zevk. kadının intikamından korkacaksınız.*
bir erkek olarak şunları söyleyebilirim;
bu olay batılılaşmanın nasıl bir illet olduğunu gösteren cinstendir. boş insanların zevkidir. sosyal düzene genelde bu kafa yapısındaki dangalaklar zarar verir. erkeklerin egosunu tatmin eder -bunu yapan kadının da en az erkek kadar keriz olduğu konusuna katılıyorum- kadınların ise psikolojik dünyasını alt üst eder.
bu konuda kadınlara tavsiye edebileceğim bir şarkı (bkz: aşk yok artık) bol bol dinleyin bunu
eğer bu olay sevgiliye yapılıyorsa ağır kahpelik içermektedir. sonucunda ilişki sonrası bile belli birtakım sorumluluklar söz konusu olmaktadır, istesende istemesende. sevgilinin dışındaki tek gecelik olanlara bir şey diyemem tabi. ulan erkek olmama rağmen ben bile yadırgadım görüyor musun. yapmayın, etmeyin lan, sakın!!
sokak köpekleri gibi o erkeği çok kapının önünde bulmak da mümkündür. gidecek başka bir yerleri, ona kucak açan başka biri kalmayınca terk ettiği kadına dönerse buna zevk denmez.
(bkz: kızlar neden vermez)
Sizinde anneniz ve kiz kardeşiniz üzerinde ayni zevki uygulasinlar şeklinde cevaplanmiştir.
seviştikten sonra kadını terk etmek göreceli bir, kelime. eskort bir bayanla beraber, olduysa evlilik yapacak hali yok alan almış satan satmış. şayet evlilerse mecburen terk edecek, çünkü ahali işe gitmek zorunda. para kazanması lazım. sabaha kadar, ilişkiye girecek halleri yok. bu iş zevk meselesi değil olması gerekendir.
Seviştikten sonra erkeği terketmekten daha fazla zevk vereceğini hiç ama hiç sanmıyorum. Bir bayandan ziyade erkeğe daha fazla acı verir. Eli pipisinde kaliverir. Ona hayatinin en büyük zevkini yasatan kadin aninda sırtını döner ve çekip gider. Oda dur bir tanede ben aynisindan yapayim diye onune gelen kiza güzel çirkin demeden asilir ama hiç biri ona,onu terkedenin verdiği zevkeleri yaşatamaz.
agresifliğide dönüşebilir bu zevk..
arkanı dönüp yatmak kadar değildir.
açık ve net (bkz: orospu çocukluğu).
(bkz: orospu çocuğu)
(bkz: siktir git)
bu tip insanlara ne diyeceğimi bilemediğim bir durumdur. nasıl olur da bir insanın duygularıyla bu kadar kolay oynaya biliyor bu insanlar. bir de marifet gibi anlatırlar bu tipler. egoları olan bencil kişiliklerdir bunlar.
pantalonu yeniden giyme hızıyla doğru orantılıdır.
anlatılmaz yaşanır. *
iktidarsızlık problemi yaşayan erkeğin zavallı zevkidir.
sadece orospu çocuklarının tadacağı zevktir. net.
anadolu nun yağız delikanlısı bir öküzün neredeyse tapındığı bir kezbanı düdükleyip buruşturup atmanın zevkidir. sadizmin doruk noktasıdır. *
hep dillendiriyoruz. bir kadını yatağa atmak için s.çıp bokunu yiyecek, imam nikahı kıyacak, "gel kadınım gelinlikleri dene" deyip, o gece seksini yapıp kadını bırakıp gidecek adamlar var. burada etik olmayan değer bir insanı kandırmak, sen benim kadınımsın, sevgilimsin, çocuklarımın annesisin deyip kadını en zayıf noktasından vurmak. evet kadınlar da akıllanmalı, kendileri için sevmeli-sevişmeli. kezbanlığın lüzumu yok. kadınlığı sana erkek öğretmeyecek.
kadına bir kez bunu yaparsın, çoğu kadının başına gelmiştir, bakire bile olsa "beni sevmemiş, cinsellik istiyordu, hayır deyince ayrıldı" derler.
kadınlar akıllı olmak zorunda, bunu hissettiğiniz an oyunu bozmayın. kusursuz kadını oynayın, bu yiğidoları sado-mazo takılalım deyip bağlayıp, kıçına bir karanfil sokup, ardından saten geceliğinizi ona giydirip fotoğrafını çekin.
bunu der, bunu söylerim, ben ava gidipte avlanmayan tek bir erkek, tek bir kadın tanımadım. aşık oluyorlar, ağlıyorlar sonra, bühhüüüü diye.
pipililer sizi...
(bkz: hakkını vermek)

Bazı şeyleri anlatmak için kelimeler kifayetsiz kalmıştır sinir sistemi yıpranmış harap olmuştur karşı taraf kendi bildiğini doğru sanıyordur bu nokta da son bir kez daha sevişip terk etmek gerekir belki anlayamadığı şeyleri bu olay ona daha iyi anlatır.

pozitif sonuç alınmıştır kafasına dank etmiştir fakat artık birbirmizi tanımıyoruz hatırlamıyoruz bile.
kimilerine göre intikam içeren zevktir.

maalesef her kadın aynı değil. bazıları gerçekten hak ediyor.
Şerefsiz insana zevk veriyorsa demek ki.
tam tersini yaşayana kadar ne kadar zor olacağını tahmin edemediğim durum.

neyse ki karma inancım var.
bir nevi bağımlılıktan kurtulamama hali olabilir.

yani o kişiyi direkt "şerefsiz" olarak yaftalamadan empati kurmaya çalışırsanız, çok zor olsa da, bilinmeyenin cazibesine kapılan ve sonrasında tüm çekiciliğini yitiren hatun kişi ile daha fazla devam edip hem onun vaktini çalmak istemediği hem de ilişkini daha fazla ilerlemesine izin vermeyip bağlanmasına engel olma fikri olabilir.

burada ölçüt sevişmek olmayabilir de. sadece bir görüşme, bir kahve ve sinema sonrasında da olabilir.

er kişi eve gider ve artık ciddi bir ilişkinin başlayabileceğini ancak bunu istemediğini fark eder. bütün cazibe uçup gitmiştir.