bugün

Ağzını burnunu kırmanız gereken erkektir. Şerefsizlik konusunda zirve yapmıştır. Sevişmeden önce her türlü şebekliği yapmış, seviştikten sonra da, yüzünde pişman bir ifadeyle;

-Aslında ben başkasını seviyorum.

demiş ve neyin kafasını yaşadığı merak edilen erkek müsveddesidir.
emo'dur.
çipin tersidir efenim.
orospuçocuğudur.
bir "saygı duyarım ama amına da koyarım" geleneğidir. önce sevişilir, sonra da sevişilen kişiye duyulan saygıdan ötürü gerçekler söylenir.
su katılmamış saf kan orospuçocuğudur, piçtir kendisi.
hatun kişi de başkasını seviyorsa sıkıntı yoktur ancak kızımız o adamı seviyorsa çok üzülür. erkeğin yaptığı kahpeliktir.
Anne sevgisi görmeyen katıksız sokak çocuğudur.
Seviştiği kızın yerinde olmak istemezdim. Farz-ı misal seviştiği kız olsam ne tepki vereceğimi bilemezdim. Ulan denyo madem ki kalbin başkası için çarpıyordu ne diye benim duygularımla oynadın orospunun son çocuğu!
sevişmeden önce vücudunun belli bölgelerinde toplanan kan, seviştikten sonra ancak beynine ulaşmıştır.
hayvanlık mı desek? ııh az kalır. midesizlik mi desek? olmaz çok kibar olur. bu resmen bildiğimiz şerefsizliğin, haysiyetsizliğin, orospu çocukluğunun dik alasıdır efendim. götüne kazık sokulasıca!
daha kimi sevip, sevmediğinden emin olmadan erkeğe kendini teslim eden kızın dramıdır.
normal erkektir, bildiğin erkek işte her erkek gibi.

erkeklerin sevmeden de sevişebilceklerini öğretmediler mi sana kızım? *
adam değildir.
başkasını sevdiğine seviştikten sonra karar vermiştir. senin önüne 2 tane ayakkabı getirip hangisini seviyosun deseler ikisini de bi dener öyle karar verirsin. o da öyle yapmıştır. kız da muhtemelen hemen yedekte bekleyenlerden birini arayıp teselliyi onda arayacaktır. ayrıca tüm erkekler aynı demeyi de unutmuyoruz tabi.
köprüyü geçtikten sonra ayıya ayı diyen erkektir.

erkek cinsi böyle, tanıyamadıysanız isyan etme hakkınız yok demektir.
karşısın da ki, kız ' a bağlı birşey.
çok ayıp eden erkektir. tut çeneni be adam.
amına koyayım ben onun çok ayıp etmiş erkeğidir.
onun bunun evladiyesi neden sevdiğinle yatmazsın dedirticek kadar insanı sinirlendiren yavşaktır.
adamın dibi erkektir. üstünü giydikten sonra yeni avlara doğru yelken açacaktır.
görsel
hardcore yapmıştır.
güncel Önemli Başlıklar