bugün

(bkz: sevda demirel) * * *
"neden ağlıyorsun" sorusuna "bilmiyorum" diye cevap veren kadın tipidir. mutluluktan mı yoksa üzüntüden mi ağladığı bilinmez.. karşınıza her an (her sevişmede) çıkabilecek türden bir kadın örneğidir.
sevişmekle bağdaştırılmamalıdır. başka sorunları olan kadındır. ani gerginlikler ve sonrasıdaki sinirlerde boşalma olayı ağlamasını tetiklemiştir.
küçük emrah 'ın annesi olan kadındır...
(bkz: gamze özçelik)
seviştikten sonra aglayan erkek'le yatmışlarsa durum daha da içLer acısıdır. ağlama duvarı mı lan? yatak bu yatak.
(bkz: timsah gözyaşları)
muhtemelen bir zenci ile cinsel münasebete girmiş olduğunu akıllara getiren acılı bir kadın.
(bkz: liseli serap)
(bkz: sevişirken ağlayan kadın)*
istemeden sevgili baskisiyla sevismis insandir.
bir hikaye anlatayımm...
pamuk prenses 7 cüceyle toplu yapmıs-cuceler kapının onunde oturuken (bkz: cinderella) gelmis ve sormus cucelere benden guzel varmı?
cinderellayı da devirmek isteyen cuceler cevap vermis
1.cuce: pamuk
2.cuce: prenses
3.cuce: var
4.cuce: ama
5.cuce: onunda
6.cuce: yatagı
7.cuce: kotu
demis bunu duyan pamuk prenses (bkz: orospu) aglamaya baslamıs
kadınların duygusal girdapları ile erkeklerin düşüncelerinin ne kadar farklı olduğunu gösteren hede. bir erkeğin seviştikten sonra ağladığını gören varmıdır ?

-canım abicim niye ağlıyon
+çok dokunaklıydı yauv.
-lan niye ağlamaya başladın fahişe??
-yine küçük yine küçük be hep beni bulur bu çükler bak fadimenin müşterilerinin hepsinde kolum kadar var benimkilerde ördek çükü kadar siktir git lan yataktan ühühühü...
tecavüze ugramis kadin olmasi kuvvetle muhtemeldir.
Ağladıktan sonra sevişen kadın dan daha az makbuldür!
doğal olan kadındır. zira her canlı seviştikten sonra hüzünlüdür. sevişme akabinde ağlamak, dertlenmek, belki de yıllar önce baştan geçen aşk macerasına lanet okumak insanın doğasıdır. dolayısıyla pek de yadırganmaması gereken durumdur bu.
erkek orgazm olduktan sonra biten sevişme sorası, orgazm olamayan ve kendini kullanılmış hisseden zavallı, acınası kadın.
-niye ağlıyorsun canım ?
-gözüme gözüme soktun.
-hımm. yanlış oldu demek ki.
-niye ağlıyorsun canım
+ne bilim dokunuşların çok duygusaldı...
+sen niye ağlıyorsun bitanem???
-galiba baba olucam....
mutluluk gözyaslarıdır onlar. hani ödül alınca falan olur.
"ne güzeldi, keşke bitmeseydi, bir daha istiyorum"'u ifade etmek için başvurduğu yoldur.
ağlamak için bir bahane arayan kadındır.
diğer versiyonları da;
(bkz: ağladıktan sonra sevişen kadın)
(bkz: sevişirken ağlayan kadın)
- snıf snıf..fırrkkk snıff..

- oh bebeğim...üzülme ne olur...yaptığımız gayet doğal bir şey..seni seviyorum...helalimsin artık..evimin kadını olacaksın..pişman olmana, üzülmene hiç gerek yok..

- ne diyon güzelim sen ya...40 yıldır zütüşüyorum böyle orgazm olmadım ben be...gözümden yaş getirdin yemin ediyorum...helal olsun seni doğuran anaya ne diyim!

- hö?!?!?!?!
güncel Önemli Başlıklar