bugün

tanım: sevişmek isteyenlerin yapacağı işaretlerdir.

birçok erkek hoşlandıkları kadınlara harekete geçme vakti olduğunu söylemekte çekinmez. fakat bunu erkekler dillendirmeden önce, beden dilleri ile anlamanız mümkün.

gözler;
öncelikle sizinle birlikte olmak istediğini en basit olarak gözlerinden anlayabilirsiniz. karşınızdaki adamın gözlerine dikkat edin. böyle bir mesaj vermek istediklerinde göz bebekleri büyür.

baş parmak;
baş parmağının nerede olduğuna dikkat edin. genellikle sizinle birlikte olmayı düşünen erkeğin baş parmakları pantolonunun kemer arasına takılıdır.

burun;
karşınızda sürekli burnuna mı dokunuyor? eğer nezle ya da grip problemi yoksa ve burnuna fazlaca dokunuyorsa bunun nedeni sertleşme dokuları ile burnundaki sinirlerin aralarındaki bağlardan kaynaklanıyordur.

ses tonu!
normalden daha kısık sesle konuşuyorsa, aklından sizinle birlikte olmak geçiyordur. 2010'da yapılan bir araştırmaya göre, insanlar etkilendikleri zaman kısık ses tonu ile konuşuyorlar.

omzunuzu tutuyor!
aslında görünen hedefi ne olursa olsun, aklından geçen kesinlikle sizinle birlikte olmak.

sarılıyor!
size sanki hiç bırakmayacakmış gibi sarılıyor ve ellerini sırtınıza mı götürüyor? bu onun düşüncelerinin sizinle birlikte olmak istediğini gösterir.

dudaklar ve başı!
dudaklarını ısırıyor ve başını sallıyorsa, sizinle olmak fikri o sırada onun aklını başından almıştır.

(bkz: yok devenin bale pabucu)

kaynak:http://www.hthayat.com
(bkz: sana kabaran bir şey var)
nefes alıyor: atla üstüne, besbelli seni istiyor işte!
-kapıyı kitlesene.
Açık davet. Tecrübe ile sabit.
(bkz: hepsini yapıyorum da gözümden ateş çıkartamıyorum)*
-halvet bizi çağırıyor.
sıcak su koydun mu?
erkek başparmağını büküp sonra da penisini bu parmakla işaret parmağı arasına sıkıştırıp ağzını da açıp istem dışı ğaaaaa derse bu bi işarettir. barney in deyimiyle işaret diye bişey yoktur. ama dostum inan bana bu bir işarettir.
Hepsi uyuyor. Aha sıçtık.
tek patini kaldır ağaca sıç izini bırak merak etme bi it gelip seni sikecektir.
kesin yöntem.

http://2.bp.blogspot.com/...4/s1600/keyifsigarasi.jpg
(bkz: Anlatım bozukluğu)
evet kızlar mikrofon sizde sizi dinliyoruz anlatın biraz.