bugün

Cinsel ilişkiden önce yapılması gereken belli başlı durumlardır..

Evet.. Efenim çok derin ve pis bi konuya girdim. * tahmin ediyorum seri eksiye bağlayanlar olacaktır ama napalım sağlık olsun hepsine şimdiden selam ederim. kendi yorumuma bakacak olursak çatara patara sevişmelere karşıyım. ne o öyle abi yangından mal kaçırır gibi. " bi yavaş aslanım bi sakin ol " demezler mi adama ? başlangıç aşaması için belli başlı üç dört şey saydım. devamını diğer yazarlara bırakayım istedim.

+ Ortam çok önemli bence loş bir ortam iyidir.
+ seks öncesi bişeyler içilmesi taraftarıyım, gereksiz utangaçlıkları alır.
+ temizlik olmazsa olmaz. ( odayı halıları veya çarşafların temizliğinden bahsetmiyorum tabiki. )

Son olarak seks sonrasıyla ilgili net bir şey söylemek isterim ki; Olay bittikten sonra yatakta sanki az önce deli gibi birlikte olan kişi sen değilmişsin gibi partnerini yatakta göt gibi bırakma, en azından böyle yapıldı mı insanın gözleri komidinin üstünde 100$ arıyor da. * git bi yanına sarıl öp yanında yat demi ama..
temizliktir. temiz olmak candır. varsa fantaziler için ortamı hazırlamakta bu kategoriye girebilir.
duş alın duş.
duş almak, diş fırçalamak, kıl tüy temizliği.
(bkz: önce duj)
(bkz: ön sevişme)
(bkz: sözlüğe bakmak)
kolda, kaşta tamamda malum yerdeki kıllardan kurtulun böyle daha hoş gözüküyorsunuz.
soyunmak.
namaz kılmak. namaz kılın lan beynamazlar.
soyunmak.
tabi once sevisecek biri lazim.
Duş almak, sonra ön sevişme, eğer 2 tarafta istiyorsa, oral seks, sonrası al gülüm ver gülüm, en son ise birlikte güzelce bir duş.
traş, duş, diş fırçala, votka-redbull, gerekli fanteziyi düşünmek ve uygulama. Votka miktarı kişiden kişeye değişkenlik gösterebilir. Partnerle içilmesi önerilir.
sevişecek birini bulun önce amk.

- yazıyorsun yazıyorsun; belli bir saatten sonra bilgisayarı da gözlerini de kapatıp, kendini "kendi ellerine" teslim ediyorsun.
derin nefes alın verin.
al ver, ver al.
sevişecek bir kız bulmak.

iki kız olursa grup olur, tadından yenmez.
prezervatif takmak.
Duş almak.
Limon sıkmak.
hastalık belgesi isteyen kişilerin bu işlerde ne denli tecrübe sahibi olduğu ve bu işi hakkıyla yerine getirdiklerini görüp anladığımız başlık. yaşayan bilir, kişi kendinden bilir işi, damdan düşenin hali..
Partneri bulmak en önemlisi onu da unutmayın lütfen.
ama bal dökmek.
doğalgaz, elektrik ve su faturasını ödemek---sonra yarı yolda kalmak var.
abdest alıp şükür namazı kılmak.