bugün

sevişme eyleminin eski kullanımını esas alırsak;

bu erkekler sevgilerinin karşılıklarını almadan aşık olamazlar.

bugünkü kullanımda ise;

seksüel bir hareketlilik olmadan karşı cinsi başka şekilde tanımadan aşık olamazlar.
kalantor erkeklerdir.
yollarını kaybettiklerinde pipileri nereyi gösterirse oraya giden erkek çeşididir.
ask, tinsel ve tensel bir butunluk olma iddiasindadir. burada, zamana bagli bir "drastic" parametre vardir; erkek.

erken yasta buyuk sehir kulturu ile tanismamis erkek, onceleri; asik oldugunda birakin sevismeyi, asik oldugu tip ile ciplaklik hayalini bile yan yana getiremez.

degisen fiziksel ve ekonomik ve de zihinsel yapi ile zaman icinde yokluk, varliga, kuller kullere donusur. once sevisilir, sonra asik olunur. ama her zaman degil.
seviştikten sonraki aşklarına hangi akla hizmet güvenileceği derin şüpheler taşıyan erkeklerdir çünkü erkek yapı itibari ile hangi platformda olursa olsun cinsel anlamda paylaşıma girdiği hatun kişiye bağlılık hissi duymaktadır. şiddeti ve sürekliliği kişilere bağlı olmakla birlikte bu kontrol harici hormonel bir durumdur.
asıl problem ise seviştikten sonra aşkın bitmesidir. bu konunun üzerine gidilmelidir. ukte midir? evet öyledir.*
kendisinden bir hayır gelmeyecek, kadın güruhu tarafından kesinlikle uzak durulması gereken erkekler.

iyi valla aşık olması için sevişmeyi şart koşsun sonra ayrılmak için de grup seks şart koşar. demedi demeyin.
eger kadinlardada böyle olsaydi, yurdumun kadinlaria yazik olurdu. evlenmeden olmaz ile büyüyen kizlarimiz evlendikleri adama asik olmadan evlenmeleri gerek olurdu.
erkek ile kadın arasındaki soğukluğun, ancak ve ancak seviştikten sonra tam olarak kalkmasından kaynaklanıyor olabilir. Sevişmiş 2 bünye arasında bir engel yoktur artık. ve onlar birbirlerine herşeylerini tam olarak açabilir, ve hayat denilen zor maratonda bir birlerinin yanında daha sağlam durabilirler. Ayrıca hayvani bir ihtiyaç olan sevişmenin tatmin edilmiş olması, bünyeleri ayrı bir rahtlatacağından, duygusallığa daha fazla yer kalacaktır. Sevişmenin sürekli ertelendiği ilişkilerde, özellikle erkek bünye üzerinde büyük baskı oluşacak, erkek bu isteğini bastırma yoluna giderse, sevgilisini kensidinden uzaklaştırmamak için dürüst olamayacak ve ilişki büyük bir darbe yiyecektir. Kız bünyesi durumu anladığında koynumda abaza mı beslemişim edasıyla uzaklaşacak ve ilişki bitecektir.

Ama en iyisi sevişmektir, seviştikten sonra afra tafra kalmayacak, 2 kişide kendileri olacaklardır. Tabi seçim yine sizin. Ya doğal olursunuz ya da toplumun size öğrettiği yanlışları harfiyen uygularsınız.
yalan söyleyen erkeklerdir.

tabi ki kızlar da, sırf erkekleri kendilerine aşık etmek, bağlamak için sevişiyorlarsa, onlar da yalancıdır.
aşık olacağı kadını haklı olarak tüm çıplaklığı ile görmek isteyen, erkekliğinin verdiği çakallıkla da hazır soyunmuşken sevişmekte isteyen erkeklerdir.
(bkz: sevişmek sevmekten gelir inanmıştım)
aklını,dolayısıyla sebeplerini şeyinin ucuna bağlamış olan erkektir.
(bkz: odun)
erkeğin kalbine giden yolun mideden değil, sevişmekten geçtiğini gösteren erkektir.
asik olmaya niyeti olmayan sadece seyini düsünüp rahatlamak isteyen erkektir.
kendini ve karşısındakini kandıran erkektir zira eğer aşk varsa sevişmenin şart koşulması gerekmez, aşk gerçekten varsa bu kendiliğinden gerçekleşebilir. bu tip erkekler ancak aşk kelimesinin anlamına s*çarlar başka bişiy değildir.
(bkz: sevişmeden aşık olamayan kadınlar)
aşk yatağa kadardır. sevişmek aşkı kirletir. bir fin atasözü. *
(bkz: yavaş yavaş)
(bkz: demir demirkan)
sözlerdeki sıraya dikkat.
buldukları aşk değil tutkudur. zira aşk tenle gelmediği gibi tenden de gitmez.
-: hayri biliyorum uzun zamandır arkadaşız ama ben sana arkadaşlıktan daha farklı hisler besliyorum..
+: sende mi nefret ediyorsun benden asuman yaa
-: hayır.. ben.. ben... söyleyeceğim işte seni seviyorum hayri!
+: ne? harbiden mi? o zaman sevişmeliyiz asuman
-: oha hayri
+: sana aşık olmamı istemez misin asuman?
-: herşeyden çokkk
+: bak ben sevişmeden aşık olamıyorum asuman sevişelim ki bende sana aşık olayım..
-: ya ama ya çok.. ne bilim yaa...
+: asuman bak senin, benim sana aşık olmama, benimde sevişmeye ihtiyacım var ikimiz de kazanıyoruz işte...
-: hayri hakkaten nefret edilecek kadar varmışsın ya..
aşkı sadece cinsel ihtiyaçlarin giderilmesi olarak gören erkeklerdir.
samimi olarak tensel temasın duygularıda körüklediğini düşünen erkektir.

sevişmeden aşık olamamak durumu değil ama seviştikten sonra farklı bir boyuta geçmesi, bir yerde duygusal anlamdada level atlamaya sebep olan durum.

vücut olarakta bir söz vermişsindir. artık bağların daha güçlüdür.
hiç birisidir efendim. aşık olan adam zaten cinselliği yaşayamamanın vermiş olduğu arzular sonucunda aşık olur. cinsel birliktelik yaşandıysa tabular yıkılmış, aşk bitmiş demektir. karpuzun dadına bakılmış demektir.
ufku genis,tecrubelidir.
güncel Önemli Başlıklar