bugün

mallıktır.aşk dediğiniz şeyin temeli zaten cinsel seks.
iki safın bir araya geldiğinde olabilecek birlikteliktir. sevişmeden, seks yapmadan hayat mı olur! böyle güzel şeyden sevdiğin kadınla veya adamla birlikteyken mahrum kalıyorsan nefes alma daha iyidir.
Zordur. Ten tene değmeli..
Türk kızı işi ilişkidir. Ona göre cinsel istek sapıklıkla birdir. insanın doğasına aykırı davranmasıni bekler ve bunu romantizm/gerçek aşk zanneder. Ha tabi önüne gelene versinler demiyorum da sunun insanın gayet doğal bi isteği olduğunu farkedin artık.
sonu ayrılıkdır.
Olmaz mı? Nerde o dokunmaya kıyamamak?
sevismeden ask yasanmaz sevismeye varmsin bnmle.
kalıcı ve stabil olmaz, ilişki yol tutuş sorunları yaşar, bundan dolayıdırki, en az haftada bir Verdim kutsalı verdim kutsalı..
risk almaktır. aşk yaşayıp sevişip de aşkın sonunu yaşamaktan daha karlı çıkma eylemidir. zarar edilmez, her turlu bonusa açık olanı yaşamaktır. sonuç olarak, ya bugün ya yarın, o aşktan eser kalmayacağına göre; kartlarını açık oynamaktır. hepsi birer oyun, ve her bir oyunun sadece piyonları farklı. oysa, aşk bu kadar ucuz bir pazarlık mı? aşkı ucuz yapan, insanların ucuz varlığı zaten...*
Yapilabilen biseydir. Öle zamanlar olur ki dokunamazsiniz. Askin bi sonucudur sevismek, ve de aski tamamlayan bi olgudur. Ama ne yazik ki yasadigimiz ülke sartlari göze alindiginda herkes yapamiyor bunu. Ki zaten bu ne durumda olunursa olunsun güven gerektiren bi olgu. Ve ne yazik ki kimseye güvenilemiyor.
aşkın doğasına zıt düşen durumdur.
tekrar aşk mı yaşanıyor yoksa başka bişey mi değerlendirilmelidir.
sevdiğinle sevişmeyeceksinde kiminle sevişeceksin azizim en güzel seks aşık olduğun kişiyle yapılandır.
(bkz: sağ ele sığınmak)
aşıklara acı veren bir durumda olabilir aynı zamanda. incir reçeli filminde, birbirini seven iki aşığın durumu ve bunun onlarda oluşturduğu acı muhteşem bir şekilde işlenmiştir.

--spoiler--
Birbirlerini anlat onlara. Birbirlerine değerek, dokunarak yaşayabilmenin güzelliklerini anlat. Birbirlerine karışmayı anlat. Yaşam savaşı içinde yaşamayı; yaşatmayı unuttuklarını anlat. Sevişmeyi anlat onlara. En zor anlarda bile hiç ayrılmamacasına tek vucüt olabilmeyi anlat. Yalnız yürümek zor. Kolayını anlat. Şimdi aç gözlerini aşkım. Söz veriyorum. Her şey çok güzel olacak. Ben sana karıştım aşkım. Artık daha güçlüsün. Bir gün şöförün aniden camı açabileceğini anlat...
--spoiler--
sevişmeden de aşk yaşanılabilir ama tam anlamıyla aşk yaşamış olmazsınız.
sevişmek bence çoğu zaman aşkı yavaş yavaş öldüren birşeydir. sevgiliye ulaşamamak her istediğinde elde edememek aşkı ve arzuyu artırır. Bu da haliyle sürekliliği sağlar. Kız arkadaşının ilk zamanlarda elini tutma amacı, elini tuttuktan sonra öpme, öptükten sonra sarılma, sarıldıktan sonra sevişme, seviştikten sonra birlikte olma. Bunlar hepsi bir hedef listesidir. En başta sevişirseniz zaten başka yapacak birşey kalmaz. Hemen eksilemeyin ya hu.
anneniz,babanız,kardeşiniz,kankanız,hemcinslerinizi sevdiğiniz gibi seversiniz aşık olduğunuz kişiyi.belkide en fazla onlar kadar.aşık olduğunuz kişiyi onlardan ayıran tek şey şüphesiz ki şeytan icadı sekstir.
böyle bir şey yok.

(bkz: yok ebesinin amı ali sami)
aşk zaten sevilen kişiyi erotik hayal bile edememek olduğu için bir anlam ifade etmez, aksini ispat eden aşık olmamıştır, bu kadar da net konuşuyorum.
aşk yaşamadan sevişmekten kat be kat iyi olan hadisedir.

samimiyetsiz yakınlık cehennemdir!
"Aşk yaşanmaz sevdiğine dokunamıyorsan."insan sevişmeden sevdiginin sıcaklığını hissetmeden aşk yaşayamaz.başka türlü yaşanan aşk olmaz.
kim bilir belki hava koşulları uygun değildir ne bileyim zemin elverişsizdir. hoş maç iptal edilip geleceğe bakılacaktır da, o an için hakemin sahaya çıkmayı reddettiğidir.
(bkz: arada mesafe olan ilişki)
bokum gibi olan aşktır. sevişmek ne güzel bir şey. herkes sevişse. dünyada sevişmeyen insan kalmasa.
Aşk yaşanıyorsa eğer, zaten başka bir şeye gerek kalmaz.
günümüz erkekleriyle pek mümkün olmayandır.
(bkz: bütün erkekler aynı)